Bolesny remis

Orzeł Górzanka - Bieszczady Jankowce 2:2

Kamil Uzdejczyk 3, Dawid Kaliciński 47

Po bolesnej porażce u siebie z Czaszynem BKS pojechal na mecz z liderem Orłem Górzanka. Od początku meczu goście przeważali i już w 3 minucie Kamil Uzdejczyk dał prowadzenie. Po pierwszej bramce mecz był wyrównany, obie strony stwarzały sytuacje, ale to gospodarze wyrównali po kontrowersyjnym karnym w 27 minucie.Do przerwy wynik nie uległ zmianie, a tuż po wznowieniu gry bramkę dla Jankowiec strzelił Dawid Kaliciński. BKS miał swoje okazje do podwyższenia wyniku, okazje zmarnowali Kamil Uzdejczyk I Kacper Bryndza. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się wygraną BKS w ostatniej minucie głupi błąd w  obronie i rzut karny dla gospodarzy. W 94 minucie zawodnik Górzanki pokonuje zastepującego nieobecnych bramkarzy Pawła Stefanowskiego i mecz kończy się remisem. Po spotkaniu pozostał duży niedosyt, BKS był lepszy od drużyny liderującej w tabeli, stworzył więcej sytuacji, a zremisował przez nieodpowiedzialne błędy w obronie.

Skład: P. Stefanowski - K. Dunaj, Maciej Uzdejczyk, Mateusz Uzdejczyk, Łukasz Pawlak (40 K. Miśko) - D. Lipka, Krystian Uzdejczyk, D. Kaliciński, K. Bryndza - Kamil Uzdejczyk, A. Zieliński (80 S. Lipka)