2009/10
B klasa
1. |
28 |
76 |
25 |
1 |
2 |
151-26 |
12 |
0 |
2 |
76-14 |
13 |
1 |
0 |
75-12 |
|||||||
2. |
28 |
65 |
19 |
8 |
1 |
54-18 |
11 |
3 |
0 |
31-5 |
8 |
5 |
1 |
23-13 |
|||||||
3. |
28 |
49 |
15 |
4 |
9 |
79-53 |
8 |
0 |
6 |
51-33 |
7 |
4 |
3 |
28-20 |
|||||||
4. |
28 |
46 |
14 |
4 |
10 |
68-57 |
6 |
3 |
5 |
40-29 |
8 |
1 |
5 |
28-28 |
2 |
6 |
2 |
0 |
0 |
7-2 |
|
5. |
28 |
46 |
13 |
7 |
8 |
72-49 |
6 |
5 |
3 |
40-20 |
7 |
2 |
5 |
32-29 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
2-7 |
|
6. |
28 |
44 |
13 |
5 |
10 |
76-61 |
9 |
2 |
3 |
43-30 |
4 |
3 |
7 |
33-31 |
|||||||
7. |
28 |
43 |
13 |
4 |
11 |
65-53 |
9 |
2 |
3 |
40-22 |
4 |
2 |
8 |
25-31 |
2 |
4 |
1 |
1 |
0 |
4-3 |
|
8. |
28 |
43 |
12 |
7 |
9 |
61-51 |
8 |
3 |
3 |
27-17 |
4 |
4 |
6 |
34-34 |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
3-4 |
|
9. |
28 |
38 |
10 |
8 |
10 |
59-66 |
7 |
5 |
2 |
36-29 |
3 |
3 |
8 |
23-37 |
|||||||
10. |
28 |
37 |
12 |
1 |
15 |
60-83 |
7 |
1 |
6 |
27-34 |
5 |
0 |
9 |
33-49 |
|||||||
11. |
28 |
32 |
9 |
5 |
14 |
79-85 |
8 |
1 |
5 |
52-34 |
1 |
4 |
9 |
27-51 |
|||||||
12. |
28 |
30 |
9 |
3 |
16 |
55-87 |
8 |
1 |
5 |
39-35 |
1 |
2 |
11 |
16-52 |
|||||||
13. |
28 |
23 |
7 |
2 |
19 |
46-79 |
4 |
1 |
9 |
28-39 |
3 |
1 |
10 |
18-40 |
|||||||
14. |
28 |
17 |
5 |
2 |
21 |
36-95 |
3 |
2 |
9 |
14-34 |
2 |
0 |
12 |
22-61 |
|||||||
15. |
28 |
9 |
2 |
3 |
23 |
28-126 |
1 |
3 |
10 |
17-53 |
1 |
0 |
13 |
11-73 |
Kolejka 1 - 9 sierpnia |
Pauza:Otryt Lutowiska. |
|||
LKS Górki |
1-2 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
|
Bieszczady Jankowce |
1-6 |
Stal II Sanok |
|
Bumar Rudenka |
3-3 |
Bukowianka Bukowsko |
|
Lotniarz Bezmiechowa |
2-2 |
Remix Niebieszczany |
|
Victoria Niebocko |
2-2 |
Sokół Domaradz |
|
Szarotka Nowosielce |
5-1 |
Krokus Ropienka |
|
Drzewiarz Rzepedź |
4-2 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
Kolejka 2 - 16 sierpnia |
Pauza:Bumar Rudenka. |
|||
LKS Płowce/Stróże Małe |
2-2 |
Drzewiarz Rzepedź |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
2-1 |
Szarotka Nowosielce |
|
Krokus Ropienka |
0-7 |
Victoria Niebocko |
|
Sokół Domaradz |
0-1 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
Remix Niebieszczany |
1-2 |
Otryt Lutowiska |
|
Bukowianka Bukowsko |
5-6 |
Bieszczady Jankowce |
|
Stal II Sanok |
7-0 |
LKS Górki |
Kolejka 3 - 23 sierpnia |
Pauza:Bieszczady Jankowce. |
|||
Stal II Sanok |
3-1 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
|
LKS Górki |
1-3 |
Bukowianka Bukowsko |
|
Bumar Rudenka |
2-2 |
Remix Niebieszczany |
|
Otryt Lutowiska |
4-1 |
Sokół Domaradz |
|
Lotniarz Bezmiechowa |
4-0 |
Krokus Ropienka |
|
Victoria Niebocko |
0-2 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
|
Szarotka Nowosielce |
2-2 |
Drzewiarz Rzepedź |
Kolejka 4 - 30 sierpnia |
Pauza:LKS Górki. |
|||
LKS Płowce/Stróże Małe |
1-1 |
Szarotka Nowosielce |
|
Drzewiarz Rzepedź |
3-0 |
Victoria Niebocko |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
0-0 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
Krokus Ropienka |
1-1 |
Otryt Lutowiska |
|
Sokół Domaradz |
3-2 |
Bumar Rudenka |
|
Remix Niebieszczany |
8-3 |
Bieszczady Jankowce |
|
Bukowianka Bukowsko |
0-6 |
Stal II Sanok |
Kolejka 5 - 6 września |
Pauza:Stal II Sanok. |
|||
Bukowianka Bukowsko |
1-3 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
|
LKS Górki |
1-1 |
Remix Niebieszczany |
|
Bieszczady Jankowce |
2-0 |
Sokół Domaradz |
|
Bumar Rudenka |
3-0 |
Krokus Ropienka |
|
Otryt Lutowiska |
1-1 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
|
Lotniarz Bezmiechowa |
2-0 |
Drzewiarz Rzepedź |
|
Victoria Niebocko |
1-4 |
Szarotka Nowosielce |
Kolejka 6 - 13 września |
Pauza:Bukowianka Bukowsko. |
|||
LKS Płowce/Stróże Małe |
2-2 |
Victoria Niebocko |
|
Szarotka Nowosielce |
2-1 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
Drzewiarz Rzepedź |
3-1 |
Otryt Lutowiska |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
2-0 |
Bumar Rudenka |
|
Krokus Ropienka |
2-5 |
Bieszczady Jankowce |
|
mecz przerwany w 60. minucie przy stanie 2-2 z powodu złych warunków atmosferycznych; kontynuowany w innym terminie |
|||
Sokół Domaradz |
3-0 |
LKS Górki |
|
Remix Niebieszczany |
1-4 |
Stal II Sanok |
Kolejka 7 - 20 września |
Pauza:LKS Płowce/Stróże Małe. |
|||
Bukowianka Bukowsko |
3-1 |
Remix Niebieszczany |
|
Stal II Sanok |
5-1 |
Sokół Domaradz |
|
LKS Górki |
4-1 |
Krokus Ropienka |
|
Bieszczady Jankowce |
1-2 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
|
Bumar Rudenka |
1-3 |
Drzewiarz Rzepedź |
|
Otryt Lutowiska |
3-2 |
Szarotka Nowosielce |
|
Lotniarz Bezmiechowa |
4-3 |
Victoria Niebocko |
Kolejka 8 - 27 września |
Pauza:Remix Niebieszczany. |
|||
LKS Płowce/Stróże Małe |
2-2 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
Victoria Niebocko |
3-0 |
Otryt Lutowiska |
|
drużyna gości nie posiadała ważnych kart zdrowia |
|||
Szarotka Nowosielce |
0-2 |
Bumar Rudenka |
|
Drzewiarz Rzepedź |
2-0 |
Bieszczady Jankowce |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
3-0 |
LKS Górki |
|
Krokus Ropienka |
0-8 |
Stal II Sanok |
|
Sokół Domaradz |
1-2 |
Bukowianka Bukowsko |
Kolejka 9 - 4 października |
Pauza:Sokół Domaradz. |
|||
Remix Niebieszczany |
4-3 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
|
Bukowianka Bukowsko |
8-0 |
Krokus Ropienka |
|
Stal II Sanok |
2-3 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
|
LKS Górki |
0-2 |
Drzewiarz Rzepedź |
|
Bieszczady Jankowce |
1-5 |
Szarotka Nowosielce |
|
Bumar Rudenka |
1-2 |
Victoria Niebocko |
|
Otryt Lutowiska |
3-2 |
Lotniarz Bezmiechowa |
Kolejka 10 - 11 października |
Pauza:Krokus Ropienka. |
|||
LKS Płowce/Stróże Małe |
0-1 |
Otryt Lutowiska |
|
Lotniarz Bezmiechowa |
1-4 |
Bumar Rudenka |
|
Victoria Niebocko |
2-5 |
Bieszczady Jankowce |
|
Szarotka Nowosielce |
3-2 |
LKS Górki |
|
Drzewiarz Rzepedź |
2-3 |
Stal II Sanok |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
2-0 |
Bukowianka Bukowsko |
|
Sokół Domaradz |
4-3 |
Remix Niebieszczany |
Kolejka 11 - 15 listopada |
Pauza:Górnik Grabownica Starzeńska. |
|||
Sokół Domaradz |
3-4 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
|
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych |
|||
Remix Niebieszczany |
3-4 |
Krokus Ropienka |
|
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych |
|||
Bukowianka Bukowsko |
4-1 |
Drzewiarz Rzepedź |
|
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych |
|||
Stal II Sanok |
2-1 |
Szarotka Nowosielce |
|
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych |
|||
LKS Górki |
0-3 |
Victoria Niebocko |
|
(wo) |
|||
na boisku 1-0, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik; w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych |
|||
Bieszczady Jankowce |
2-1 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych |
|||
Bumar Rudenka |
3-3 |
Otryt Lutowiska |
|
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych |
Kolejka 12 - 25 października |
Pauza:Drzewiarz Rzepedź. |
|||
LKS Płowce/Stróże Małe |
0-3 |
Bumar Rudenka |
|
(wo) |
|||
mecz przerwany w 73. minucie przy stanie 1-1 |
|||
Otryt Lutowiska |
3-4 |
Bieszczady Jankowce |
|
Lotniarz Bezmiechowa |
6-2 |
LKS Górki |
|
Victoria Niebocko |
1-3 |
Stal II Sanok |
|
Szarotka Nowosielce |
1-1 |
Bukowianka Bukowsko |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
2-1 |
Remix Niebieszczany |
|
Krokus Ropienka |
4-1 |
Sokół Domaradz |
Kolejka 13 - 31 października |
Pauza:Szarotka Nowosielce. |
|||
Krokus Ropienka |
1-4 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
|
Sokół Domaradz |
1-1 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
|
Remix Niebieszczany |
2-1 |
Drzewiarz Rzepedź |
|
Bukowianka Bukowsko |
4-1 |
Victoria Niebocko |
|
Stal II Sanok |
10-0 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
LKS Górki |
1-8 |
Otryt Lutowiska |
|
Bieszczady Jankowce |
0-3 |
Bumar Rudenka |
Kolejka 14 - 8 listopada |
Pauza:Victoria Niebocko. |
|||
Bumar Rudenka |
7-0 |
LKS Górki |
|
Otryt Lutowiska |
2-7 |
Stal II Sanok |
|
Lotniarz Bezmiechowa |
1-1 |
Bukowianka Bukowsko |
|
Szarotka Nowosielce |
2-1 |
Remix Niebieszczany |
|
Drzewiarz Rzepedź |
4-4 |
Sokół Domaradz |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
6-0 |
Krokus Ropienka |
|
w Górkach |
|||
Bieszczady Jankowce |
3-5 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
Kolejka 15 - 11 listopada |
Pauza:Lotniarz Bezmiechowa. |
|||
Krokus Ropienka |
2-3 |
Drzewiarz Rzepedź |
|
Sokół Domaradz |
4-6 |
Szarotka Nowosielce |
|
Remix Niebieszczany |
7-0 |
Victoria Niebocko |
|
Bukowianka Bukowsko |
0-5 |
Otryt Lutowiska |
|
Stal II Sanok |
11-0 |
Bumar Rudenka |
|
LKS Górki |
1-2 |
Bieszczady Jankowce |
22 listopada |
w pierwotnym terminie (11 listopada) odwołany z powodu złego stanu boiska |
|||
LKS Płowce/Stróże Małe |
1-1 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
Kolejka 16 - 28 marca |
Pauza:Otryt Lutowiska. |
|||
LKS Płowce/Stróże Małe |
5-1 |
LKS Górki |
|
Stal II Sanok |
3-1 |
Bieszczady Jankowce |
|
Bukowianka Bukowsko |
2-3 |
Bumar Rudenka |
|
Remix Niebieszczany |
2-2 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
Sokół Domaradz |
3-0 |
Victoria Niebocko |
|
Krokus Ropienka |
2-2 |
Szarotka Nowosielce |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
1-0 |
Drzewiarz Rzepedź |
Kolejka 17 - 3 kwietnia |
Pauza:Bumar Rudenka. |
|||
Drzewiarz Rzepedź |
1-1 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
|
Szarotka Nowosielce |
0-0 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
|
Victoria Niebocko |
4-0 |
Krokus Ropienka |
|
Lotniarz Bezmiechowa |
4-0 |
Sokół Domaradz |
|
Otryt Lutowiska |
7-3 |
Remix Niebieszczany |
|
Bieszczady Jankowce |
1-3 |
Bukowianka Bukowsko |
|
LKS Górki |
0-7 |
Stal II Sanok |
Kolejka 18 - 5 maja |
Pauza:Bieszczady Jankowce. |
|||
LKS Płowce/Stróże Małe |
0-4 |
Stal II Sanok |
|
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem |
|||
Bukowianka Bukowsko |
5-0 |
LKS Górki |
|
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem |
|||
Remix Niebieszczany |
3-1 |
Bumar Rudenka |
|
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem |
|||
Sokół Domaradz |
3-1 |
Otryt Lutowiska |
|
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem |
|||
Krokus Ropienka |
1-3 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem |
|||
Górnik Grabownica Starzeńska |
3-0 |
Victoria Niebocko |
|
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem |
|||
Drzewiarz Rzepedź |
2-1 |
Szarotka Nowosielce |
|
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem |
Kolejka 19 - 13 czerwca |
Pauza:LKS Górki. |
|||
Szarotka Nowosielce |
0-1 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
|
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej |
|||
Victoria Niebocko |
6-4 |
Drzewiarz Rzepedź |
|
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej |
|||
Lotniarz Bezmiechowa |
2-2 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
|
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej |
|||
Otryt Lutowiska |
8-2 |
Krokus Ropienka |
|
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej |
|||
Bumar Rudenka |
3-0 |
Sokół Domaradz |
|
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej |
|||
Bieszczady Jankowce |
2-2 |
Remix Niebieszczany |
|
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej |
|||
Stal II Sanok |
2-0 |
Bukowianka Bukowsko |
|
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej |
Kolejka 20 - 25 kwietnia |
Pauza:Stal II Sanok. |
|||
LKS Płowce/Stróże Małe |
4-0 |
Bukowianka Bukowsko |
|
Remix Niebieszczany |
5-3 |
LKS Górki |
|
Sokół Domaradz |
4-3 |
Bieszczady Jankowce |
|
Krokus Ropienka |
0-3 |
Bumar Rudenka |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
2-2 |
Otryt Lutowiska |
|
Drzewiarz Rzepedź |
2-0 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
Szarotka Nowosielce |
2-0 |
Victoria Niebocko |
Kolejka 21 - 2 maja |
Pauza:Bukowianka Bukowsko. |
|||
Victoria Niebocko |
1-3 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
|
Lotniarz Bezmiechowa |
1-1 |
Szarotka Nowosielce |
|
Otryt Lutowiska |
1-0 |
Drzewiarz Rzepedź |
1 maja |
Bumar Rudenka |
0-1 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
|
Bieszczady Jankowce |
3-1 |
Krokus Ropienka |
|
LKS Górki |
0-1 |
Sokół Domaradz |
|
Stal II Sanok |
10-0 |
Remix Niebieszczany |
Kolejka 22 - 9 maja |
Pauza:LKS Płowce/Stróże Małe. |
|||
Remix Niebieszczany |
1-3 |
Bukowianka Bukowsko |
|
Sokół Domaradz |
0-10 |
Stal II Sanok |
|
Krokus Ropienka |
2-5 |
LKS Górki |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
3-0 |
Bieszczady Jankowce |
|
Drzewiarz Rzepedź |
2-3 |
Bumar Rudenka |
|
Szarotka Nowosielce |
4-3 |
Otryt Lutowiska |
|
Victoria Niebocko |
1-5 |
Lotniarz Bezmiechowa |
Kolejka 23 - 16 maja |
Pauza:Remix Niebieszczany. |
|||
Lotniarz Bezmiechowa |
2-2 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
|
Otryt Lutowiska |
3-0 |
Victoria Niebocko |
26 maja |
(wo) |
|||
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali |
|||
Bumar Rudenka |
2-3 |
Szarotka Nowosielce |
26 maja |
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska |
|||
Bieszczady Jankowce |
2-1 |
Drzewiarz Rzepedź |
26 maja |
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska |
|||
LKS Górki |
0-1 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
26 maja |
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska |
|||
Stal II Sanok |
7-1 |
Krokus Ropienka |
|
Bukowianka Bukowsko |
10-2 |
Sokół Domaradz |
26 maja |
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Kolejka 24 - 23 maja |
Pauza:Sokół Domaradz. |
|||
LKS Płowce/Stróże Małe |
8-1 |
Remix Niebieszczany |
|
Krokus Ropienka |
1-1 |
Bukowianka Bukowsko |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
0-0 |
Stal II Sanok |
|
Drzewiarz Rzepedź |
5-1 |
LKS Górki |
|
Szarotka Nowosielce |
2-0 |
Bieszczady Jankowce |
|
Victoria Niebocko |
2-3 |
Bumar Rudenka |
|
Lotniarz Bezmiechowa |
3-2 |
Otryt Lutowiska |
Kolejka 25 - 30 maja |
Pauza:Krokus Ropienka. |
|||
Otryt Lutowiska |
2-1 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
|
Bumar Rudenka |
4-2 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
Bieszczady Jankowce |
1-0 |
Victoria Niebocko |
|
LKS Górki |
2-2 |
Szarotka Nowosielce |
|
Stal II Sanok |
3-4 |
Drzewiarz Rzepedź |
|
Bukowianka Bukowsko |
0-1 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
|
Remix Niebieszczany |
6-1 |
Sokół Domaradz |
Kolejka 26 - 3 czerwca |
Pauza:Górnik Grabownica Starzeńska. |
|||
LKS Płowce/Stróże Małe |
3-1 |
Sokół Domaradz |
16 czerwca |
w pierwotnym terminie (3 czerwca) przerwany po I połowie przy stanie 1-0 |
|||
Krokus Ropienka |
1-7 |
Remix Niebieszczany |
16 czerwca |
w pierwotnym terminie (3 czerwca) odwołany |
|||
Drzewiarz Rzepedź |
1-4 |
Bukowianka Bukowsko |
|
Szarotka Nowosielce |
1-2 |
Stal II Sanok |
|
Victoria Niebocko |
1-3 |
LKS Górki |
|
Lotniarz Bezmiechowa |
4-1 |
Bieszczady Jankowce |
16 czerwca |
w pierwotnym terminie (3 czerwca) odwołany |
|||
Otryt Lutowiska |
1-1 |
Bumar Rudenka |
16 czerwca |
w pierwotnym terminie (3 czerwca) odwołany |
Kolejka 27 - 6 czerwca |
Pauza:Drzewiarz Rzepedź. |
|||
Bumar Rudenka |
4-2 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
|
Bieszczady Jankowce |
3-2 |
Otryt Lutowiska |
|
LKS Górki |
2-1 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
Stal II Sanok |
7-0 |
Victoria Niebocko |
|
Bukowianka Bukowsko |
3-1 |
Szarotka Nowosielce |
|
Remix Niebieszczany |
1-3 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
|
Sokół Domaradz |
7-0 |
Krokus Ropienka |
Kolejka 28 - 20 czerwca |
Pauza:Szarotka Nowosielce. |
|||
LKS Płowce/Stróże Małe |
5-0 |
Krokus Ropienka |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
2-1 |
Sokół Domaradz |
|
Drzewiarz Rzepedź |
3-1 |
Remix Niebieszczany |
|
Victoria Niebocko |
0-3 |
Bukowianka Bukowsko |
|
Lotniarz Bezmiechowa |
0-9 |
Stal II Sanok |
|
Otryt Lutowiska |
4-2 |
LKS Górki |
|
Bumar Rudenka |
3-2 |
Bieszczady Jankowce |
Kolejka 29 - 27 czerwca |
Pauza:Victoria Niebocko. |
|||
LKS Płowce/Stróże Małe |
7-1 |
Bieszczady Jankowce |
|
LKS Górki |
1-0 |
Bumar Rudenka |
|
Stal II Sanok |
4-2 |
Otryt Lutowiska |
|
Bukowianka Bukowsko |
6-3 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
Remix Niebieszczany |
8-4 |
Szarotka Nowosielce |
|
Sokół Domaradz |
3-2 |
Drzewiarz Rzepedź |
|
Krokus Ropienka |
0-3 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
|
(wo) |
|||
mecz przerwany w 70. minucie przy stanie 1-0 - kibic gospodarzy uderzył sędziego |
Kolejka 30 - 4 lipca |
Pauza:Lotniarz Bezmiechowa. |
|||
Górnik Grabownica Starzeńska |
3-0 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
3 lipca |
Drzewiarz Rzepedź |
6-1 |
Krokus Ropienka |
|
Szarotka Nowosielce |
3-1 |
Sokół Domaradz |
|
Victoria Niebocko |
4-2 |
Remix Niebieszczany |
|
Otryt Lutowiska |
1-4 |
Bukowianka Bukowsko |
|
Bumar Rudenka |
4-6 |
Stal II Sanok |
|
Bieszczady Jankowce |
5-3 |
LKS Górki |