2006/07
B klasa
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
||||||||||||||||||
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
|
1. |
26 |
65 |
21 |
2 |
3 |
80-35 |
12 |
1 |
0 |
47-12 |
9 |
1 |
3 |
33-23 |
|||||||
2. |
26 |
53 |
16 |
5 |
5 |
55-31 |
8 |
3 |
2 |
27-12 |
8 |
2 |
3 |
28-19 |
|||||||
3. |
26 |
46 |
14 |
4 |
8 |
68-51 |
10 |
2 |
1 |
45-22 |
4 |
2 |
7 |
23-29 |
|||||||
4. |
26 |
42 |
12 |
6 |
8 |
73-47 |
9 |
1 |
3 |
53-24 |
3 |
5 |
5 |
20-23 |
|||||||
5. |
26 |
38 |
11 |
5 |
10 |
46-60 |
8 |
4 |
1 |
21-14 |
3 |
1 |
9 |
25-46 |
|||||||
6. |
26 |
32 |
9 |
5 |
12 |
55-58 |
7 |
2 |
4 |
33-23 |
2 |
3 |
8 |
22-35 |
|||||||
7. |
26 |
31 |
9 |
4 |
13 |
48-53 |
4 |
3 |
6 |
26-23 |
5 |
1 |
7 |
22-30 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
3-1 |
|
8. |
26 |
31 |
9 |
4 |
13 |
45-61 |
6 |
2 |
5 |
27-28 |
3 |
2 |
8 |
18-33 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
1-3 |
|
9. |
26 |
30 |
9 |
3 |
14 |
46-51 |
7 |
1 |
5 |
27-15 |
2 |
2 |
9 |
19-36 |
4 |
6 |
2 |
0 |
2 |
6-2 |
|
10. |
26 |
30 |
9 |
3 |
14 |
36-46 |
6 |
1 |
6 |
23-17 |
3 |
2 |
8 |
13-29 |
4 |
5 |
1 |
2 |
1 |
3-5 |
|
11. |
26 |
30 |
8 |
6 |
12 |
33-46 |
5 |
3 |
5 |
17-17 |
3 |
3 |
7 |
16-29 |
4 |
5 |
1 |
2 |
1 |
3-5 |
|
12. |
26 |
29 |
9 |
2 |
15 |
48-69 |
6 |
1 |
6 |
26-26 |
3 |
1 |
9 |
22-43 |
4 |
9 |
3 |
0 |
1 |
10-6 |
|
13. |
26 |
29 |
7 |
8 |
11 |
51-63 |
5 |
5 |
3 |
34-34 |
2 |
3 |
8 |
17-29 |
4 |
6 |
2 |
0 |
2 |
9-10 |
|
14. |
26 |
29 |
8 |
5 |
13 |
43-56 |
5 |
2 |
6 |
27-27 |
3 |
3 |
7 |
16-29 |
4 |
3 |
1 |
0 |
3 |
8-11 |
Kolejka 1 - 6 sierpnia |
Lotniarz Bezmiechowa |
1-2 |
Osława Zagórz |
|
LKS Tarnawa |
2-2 |
Bukowianka Bukowsko |
|
Cisy Jabłonica Polska |
3-0 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
15 sierpnia |
(wo) |
|||
Otryt Lutowiska |
2-0 |
Bieszczady Jankowce |
|
LKS Górki |
7-1 |
Błękitni Jasienica Rosielna |
|
Nelson Polańczyk |
3-3 |
LKS Haczów |
|
LKS Czaszyn |
4-0 |
LKS Golcowa |
Kolejka 2 - 13 sierpnia |
LKS Golcowa |
3-0 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
(wo) |
|||
na boisku 2-3 |
|||
LKS Haczów |
1-3 |
LKS Czaszyn |
|
Błękitni Jasienica Rosielna |
1-0 |
Nelson Polańczyk |
|
Bieszczady Jankowce |
6-1 |
LKS Górki |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
0-3 |
Otryt Lutowiska |
|
nie odbył się |
|||
Bukowianka Bukowsko |
4-6 |
Cisy Jabłonica Polska |
|
Osława Zagórz |
2-1 |
LKS Tarnawa |
Kolejka 3 - 20 sierpnia |
Lotniarz Bezmiechowa |
2-0 |
LKS Tarnawa |
|
Cisy Jabłonica Polska |
7-1 |
Osława Zagórz |
|
Otryt Lutowiska |
2-1 |
Bukowianka Bukowsko |
|
LKS Górki |
3-0 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
|
(wo) |
|||
goście nie dojechali |
|||
Nelson Polańczyk |
4-1 |
Bieszczady Jankowce |
|
LKS Czaszyn |
4-0 |
Błękitni Jasienica Rosielna |
|
LKS Golcowa |
0-2 |
LKS Haczów |
Kolejka 4 - 27 sierpnia |
LKS Haczów |
1-0 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
Błękitni Jasienica Rosielna |
3-2 |
LKS Golcowa |
|
Bieszczady Jankowce |
2-2 |
LKS Czaszyn |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
2-3 |
Nelson Polańczyk |
|
Bukowianka Bukowsko |
2-1 |
LKS Górki |
|
Osława Zagórz |
3-2 |
Otryt Lutowiska |
|
LKS Tarnawa |
2-2 |
Cisy Jabłonica Polska |
Kolejka 5 - 3 września |
Lotniarz Bezmiechowa |
1-2 |
Cisy Jabłonica Polska |
|
Otryt Lutowiska |
2-2 |
LKS Tarnawa |
|
LKS Górki |
1-2 |
Osława Zagórz |
|
Nelson Polańczyk |
3-4 |
Bukowianka Bukowsko |
|
LKS Czaszyn |
1-2 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
|
LKS Golcowa |
2-4 |
Bieszczady Jankowce |
|
LKS Haczów |
4-2 |
Błękitni Jasienica Rosielna |
Kolejka 6 - 10 września |
Błękitni Jasienica Rosielna |
1-2 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
Bieszczady Jankowce |
1-2 |
LKS Haczów |
13 września |
Górnik Grabownica Starzeńska |
3-0 |
LKS Golcowa |
|
(wo) |
|||
na boisku 0-0 |
|||
Bukowianka Bukowsko |
4-0 |
LKS Czaszyn |
|
Osława Zagórz |
3-0 |
Nelson Polańczyk |
|
(wo) |
|||
nie odbył się |
|||
LKS Tarnawa |
5-3 |
LKS Górki |
|
Cisy Jabłonica Polska |
0-1 |
Otryt Lutowiska |
Kolejka 7 - 17 września |
Lotniarz Bezmiechowa |
3-2 |
Otryt Lutowiska |
|
LKS Górki |
0-2 |
Cisy Jabłonica Polska |
|
Nelson Polańczyk |
6-2 |
LKS Tarnawa |
|
LKS Czaszyn |
2-3 |
Osława Zagórz |
|
LKS Golcowa |
3-1 |
Bukowianka Bukowsko |
|
LKS Haczów |
3-0 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
|
Błękitni Jasienica Rosielna |
1-0 |
Bieszczady Jankowce |
Kolejka 8 - 24 września |
Bieszczady Jankowce |
1-1 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
1-2 |
Błękitni Jasienica Rosielna |
|
Bukowianka Bukowsko |
1-0 |
LKS Haczów |
|
Osława Zagórz |
6-2 |
LKS Golcowa |
|
LKS Tarnawa |
5-3 |
LKS Czaszyn |
|
Cisy Jabłonica Polska |
1-1 |
Nelson Polańczyk |
|
Otryt Lutowiska |
0-2 |
LKS Górki |
Kolejka 9 - 1 października |
Lotniarz Bezmiechowa |
1-0 |
LKS Górki |
|
Nelson Polańczyk |
5-1 |
Otryt Lutowiska |
|
LKS Czaszyn |
1-3 |
Cisy Jabłonica Polska |
|
LKS Golcowa |
3-1 |
LKS Tarnawa |
|
LKS Haczów |
0-2 |
Osława Zagórz |
|
Błękitni Jasienica Rosielna |
2-1 |
Bukowianka Bukowsko |
|
Bieszczady Jankowce |
1-2 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
Kolejka 10 - 8 października |
Górnik Grabownica Starzeńska |
1-1 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
Bukowianka Bukowsko |
2-2 |
Bieszczady Jankowce |
|
Osława Zagórz |
6-0 |
Błękitni Jasienica Rosielna |
|
LKS Tarnawa |
1-2 |
LKS Haczów |
|
Cisy Jabłonica Polska |
1-3 |
LKS Golcowa |
|
Otryt Lutowiska |
1-3 |
LKS Czaszyn |
|
LKS Górki |
0-2 |
Nelson Polańczyk |
Kolejka 11 - 15 października |
Lotniarz Bezmiechowa |
1-1 |
Nelson Polańczyk |
|
LKS Czaszyn |
1-1 |
LKS Górki |
|
LKS Golcowa |
2-2 |
Otryt Lutowiska |
|
LKS Haczów |
2-0 |
Cisy Jabłonica Polska |
|
Błękitni Jasienica Rosielna |
1-0 |
LKS Tarnawa |
|
Bieszczady Jankowce |
1-3 |
Osława Zagórz |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
2-3 |
Bukowianka Bukowsko |
Kolejka 12 - 22 października |
Osława Zagórz |
1-1 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
|
LKS Tarnawa |
3-3 |
Bieszczady Jankowce |
|
Cisy Jabłonica Polska |
2-4 |
Błękitni Jasienica Rosielna |
|
Otryt Lutowiska |
1-4 |
LKS Haczów |
|
LKS Górki |
3-0 |
LKS Golcowa |
|
Nelson Polańczyk |
3-0 |
LKS Czaszyn |
|
Lotniarz Bezmiechowa |
1-0 |
Bukowianka Bukowsko |
Kolejka 13 - 29 października |
LKS Golcowa |
3-1 |
Nelson Polańczyk |
|
LKS Haczów |
4-0 |
LKS Górki |
|
Błękitni Jasienica Rosielna |
1-1 |
Otryt Lutowiska |
|
Bieszczady Jankowce |
2-0 |
Cisy Jabłonica Polska |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
2-1 |
LKS Tarnawa |
|
Bukowianka Bukowsko |
5-4 |
Osława Zagórz |
|
LKS Czaszyn |
2-2 |
Lotniarz Bezmiechowa |
Kolejka 14 - 1 kwietnia |
Osława Zagórz |
1-0 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
Bukowianka Bukowsko |
1-0 |
LKS Tarnawa |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
3-0 |
Cisy Jabłonica Polska |
|
Bieszczady Jankowce |
0-3 |
Otryt Lutowiska |
|
Błękitni Jasienica Rosielna |
2-1 |
LKS Górki |
|
LKS Haczów |
0-0 |
Nelson Polańczyk |
|
LKS Golcowa |
4-0 |
LKS Czaszyn |
Kolejka 15 - 15 kwietnia |
Lotniarz Bezmiechowa |
1-3 |
LKS Golcowa |
|
LKS Czaszyn |
3-2 |
LKS Haczów |
|
Nelson Polańczyk |
2-1 |
Błękitni Jasienica Rosielna |
|
LKS Górki |
2-1 |
Bieszczady Jankowce |
|
Otryt Lutowiska |
4-1 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
|
Cisy Jabłonica Polska |
2-3 |
Bukowianka Bukowsko |
|
LKS Tarnawa |
0-6 |
Osława Zagórz |
Kolejka 16 - 22 kwietnia |
LKS Tarnawa |
3-1 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
Osława Zagórz |
2-0 |
Cisy Jabłonica Polska |
|
Bukowianka Bukowsko |
5-0 |
Otryt Lutowiska |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
1-0 |
LKS Górki |
|
Bieszczady Jankowce |
5-2 |
Nelson Polańczyk |
|
Błękitni Jasienica Rosielna |
1-1 |
LKS Czaszyn |
|
LKS Haczów |
3-0 |
LKS Golcowa |
Kolejka 17 - 29 kwietnia |
Lotniarz Bezmiechowa |
2-3 |
LKS Haczów |
|
LKS Golcowa |
1-2 |
Błękitni Jasienica Rosielna |
|
LKS Czaszyn |
1-5 |
Bieszczady Jankowce |
|
Nelson Polańczyk |
6-0 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
|
LKS Górki |
0-1 |
Bukowianka Bukowsko |
|
Otryt Lutowiska |
3-1 |
Osława Zagórz |
|
Cisy Jabłonica Polska |
1-3 |
LKS Tarnawa |
Kolejka 18 - 3 maja |
Cisy Jabłonica Polska |
3-0 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
LKS Tarnawa |
3-1 |
Otryt Lutowiska |
|
Osława Zagórz |
5-1 |
LKS Górki |
|
Bukowianka Bukowsko |
2-2 |
Nelson Polańczyk |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
2-1 |
LKS Czaszyn |
|
Bieszczady Jankowce |
3-1 |
LKS Golcowa |
|
Błękitni Jasienica Rosielna |
1-1 |
LKS Haczów |
Kolejka 19 - 6 maja |
Lotniarz Bezmiechowa |
2-1 |
Błękitni Jasienica Rosielna |
|
LKS Haczów |
3-1 |
Bieszczady Jankowce |
|
LKS Golcowa |
0-3 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
|
LKS Czaszyn |
2-1 |
Bukowianka Bukowsko |
|
Nelson Polańczyk |
1-3 |
Osława Zagórz |
|
LKS Górki |
3-3 |
LKS Tarnawa |
|
Otryt Lutowiska |
0-3 |
Cisy Jabłonica Polska |
Kolejka 20 - 13 maja |
Otryt Lutowiska |
0-3 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
(wo) |
|||
na boisku 1-1 |
|||
Cisy Jabłonica Polska |
1-1 |
LKS Górki |
|
LKS Tarnawa |
1-1 |
Nelson Polańczyk |
|
Osława Zagórz |
3-0 |
LKS Czaszyn |
|
Bukowianka Bukowsko |
6-1 |
LKS Golcowa |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
1-2 |
LKS Haczów |
|
Bieszczady Jankowce |
3-2 |
Błękitni Jasienica Rosielna |
Kolejka 21 - 20 maja |
Lotniarz Bezmiechowa |
1-1 |
Bieszczady Jankowce |
|
Błękitni Jasienica Rosielna |
2-1 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
|
LKS Haczów |
1-1 |
Bukowianka Bukowsko |
|
LKS Golcowa |
0-3 |
Osława Zagórz |
|
LKS Czaszyn |
1-2 |
LKS Tarnawa |
|
Nelson Polańczyk |
7-0 |
Cisy Jabłonica Polska |
|
LKS Górki |
4-0 |
Otryt Lutowiska |
Kolejka 22 - 27 maja |
LKS Górki |
3-0 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
(wo) |
|||
na boisku 3-1, udział nieuprawnionego zawodnika |
|||
Otryt Lutowiska |
3-2 |
Nelson Polańczyk |
|
Cisy Jabłonica Polska |
2-2 |
LKS Czaszyn |
|
LKS Tarnawa |
1-3 |
LKS Golcowa |
|
Osława Zagórz |
5-1 |
LKS Haczów |
|
Bukowianka Bukowsko |
3-2 |
Błękitni Jasienica Rosielna |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
5-0 |
Bieszczady Jankowce |
Kolejka 23 - 3 czerwca |
Lotniarz Bezmiechowa |
1-1 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
|
Bieszczady Jankowce |
5-4 |
Bukowianka Bukowsko |
|
Błękitni Jasienica Rosielna |
2-2 |
Osława Zagórz |
|
LKS Haczów |
2-2 |
LKS Tarnawa |
|
LKS Golcowa |
3-2 |
Cisy Jabłonica Polska |
|
LKS Czaszyn |
4-1 |
Otryt Lutowiska |
|
Nelson Polańczyk |
6-3 |
LKS Górki |
Kolejka 24 - 10 czerwca |
Nelson Polańczyk |
2-3 |
Lotniarz Bezmiechowa |
20 czerwca |
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu ulewy |
|||
LKS Górki |
1-0 |
LKS Czaszyn |
|
Otryt Lutowiska |
4-4 |
LKS Golcowa |
|
Cisy Jabłonica Polska |
0-3 |
LKS Haczów |
|
LKS Tarnawa |
6-6 |
Błękitni Jasienica Rosielna |
|
Osława Zagórz |
6-3 |
Bieszczady Jankowce |
|
Bukowianka Bukowsko |
2-1 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
20 czerwca |
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu ulewy |
Kolejka 25 - 17 czerwca |
Bukowianka Bukowsko |
8-3 |
Lotniarz Bezmiechowa |
|
Górnik Grabownica Starzeńska |
0-1 |
Osława Zagórz |
|
Bieszczady Jankowce |
3-0 |
LKS Tarnawa |
|
(wo) |
|||
przerwany przy stanie 3-1, naruszenie nietykalności cielesnej sędziego |
|||
Błękitni Jasienica Rosielna |
3-2 |
Cisy Jabłonica Polska |
|
LKS Haczów |
3-1 |
Otryt Lutowiska |
|
LKS Golcowa |
2-5 |
LKS Górki |
|
LKS Czaszyn |
1-5 |
Nelson Polańczyk |
Kolejka 26 - 24 czerwca |
Lotniarz Bezmiechowa |
0-1 |
LKS Czaszyn |
|
Nelson Polańczyk |
5-3 |
LKS Golcowa |
|
LKS Górki |
0-3 |
LKS Haczów |
|
Otryt Lutowiska |
5-2 |
Błękitni Jasienica Rosielna |
|
Cisy Jabłonica Polska |
3-1 |
Bieszczady Jankowce |
|
LKS Tarnawa |
2-1 |
Górnik Grabownica Starzeńska |
|
Osława Zagórz |
4-1 |
Bukowianka Bukowsko |