2013/14
C klasa
1. |
16 |
37 |
12 |
1 |
3 |
57-24 |
7 |
1 |
0 |
29-9 |
5 |
0 |
3 |
28-15 |
|||||||
2. |
16 |
36 |
12 |
0 |
4 |
59-24 |
7 |
0 |
1 |
31-9 |
5 |
0 |
3 |
28-15 |
|||||||
3. |
16 |
33 |
10 |
3 |
3 |
52-20 |
6 |
1 |
1 |
32-7 |
4 |
2 |
2 |
20-13 |
|||||||
4. |
16 |
30 |
9 |
3 |
4 |
39-25 |
5 |
1 |
2 |
22-13 |
4 |
2 |
2 |
17-12 |
|||||||
5. |
16 |
18 |
5 |
3 |
8 |
29-45 |
3 |
2 |
3 |
17-19 |
2 |
1 |
5 |
12-26 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
4-3 |
|
6. |
16 |
18 |
5 |
3 |
8 |
25-46 |
4 |
2 |
2 |
18-20 |
1 |
1 |
6 |
7-26 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
3-4 |
|
7. |
16 |
14 |
4 |
2 |
10 |
25-50 |
2 |
1 |
5 |
12-23 |
2 |
1 |
5 |
13-27 |
|||||||
8. |
16 |
10 |
2 |
4 |
10 |
25-41 |
2 |
2 |
4 |
14-17 |
0 |
2 |
6 |
11-24 |
|||||||
9. |
16 |
9 |
2 |
3 |
11 |
23-59 |
1 |
1 |
6 |
13-29 |
1 |
2 |
5 |
10-30 |
Grom Sanoczek wycofał się z rozgrywek po 4. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.
Kolejka 1 - 11 sierpnia |
Zalew Myczkowce |
2-2 |
Gabry Łukowe |
11 sierpnia, 13:00 |
Otryt Lutowiska |
2-2 |
Osława Zagórz |
11 sierpnia, 13:00 |
Grom Sanoczek |
- |
Orkan Markowce |
11 sierpnia, 16:30 |
było 2-3, anulowany |
|||
Orły Jabłonka |
2-1 |
LKS Olszanica |
11 sierpnia, 16:30 |
w Niebocku |
|||
Krokus Ropienka |
1-2 |
Bieszczady Jankowce |
11 sierpnia, 13:00 |
Kolejka 2 - 18 sierpnia |
Bieszczady Jankowce |
2-1 |
Zalew Myczkowce |
18 sierpnia, 13:00 |
LKS Olszanica |
2-3 |
Krokus Ropienka |
18 sierpnia, 16:30 |
Orkan Markowce |
4-3 |
Orły Jabłonka |
18 sierpnia, 13:00 |
Osława Zagórz |
- |
Grom Sanoczek |
18 sierpnia, 13:00 |
było 4-0, anulowany |
|||
Gabry Łukowe |
2-5 |
Otryt Lutowiska |
18 sierpnia, 13:00 |
Kolejka 3 - 25 sierpnia |
Zalew Myczkowce |
2-2 |
Otryt Lutowiska |
25 sierpnia, 13:00 |
Grom Sanoczek |
- |
Gabry Łukowe |
25 sierpnia, 16:30 |
było 2-4, anulowany |
|||
Orły Jabłonka |
2-3 |
Osława Zagórz |
25 sierpnia, 16:30 |
w Niebocku |
|||
Krokus Ropienka |
1-5 |
Orkan Markowce |
15 sierpnia, 13:00 |
Bieszczady Jankowce |
3-3 |
LKS Olszanica |
25 sierpnia, 13:00 |
Kolejka 4 - 1 września |
LKS Olszanica |
3-2 |
Zalew Myczkowce |
1 września, 16:30 |
Orkan Markowce |
1-1 |
Bieszczady Jankowce |
1 września, 13:00 |
Osława Zagórz |
3-0 |
Krokus Ropienka |
1 września, 13:00 |
Gabry Łukowe |
1-8 |
Orły Jabłonka |
1 września, 13:00 |
Otryt Lutowiska |
- |
Grom Sanoczek |
1 września, 13:00 |
było 3-0, anulowany |
Kolejka 5 - 8 września |
Pauza:Zalew Myczkowce. |
|||
Orły Jabłonka |
6-0 |
Otryt Lutowiska |
8 września, 16:30 |
w Niebocku |
|||
Krokus Ropienka |
3-1 |
Gabry Łukowe |
8 września, 13:00 |
Bieszczady Jankowce |
0-5 |
Osława Zagórz |
8 września, 13:00 |
LKS Olszanica |
2-1 |
Orkan Markowce |
8 września, 16:30 |
Kolejka 6 - 15 września |
Pauza:Orły Jabłonka. |
|||
Orkan Markowce |
3-1 |
Zalew Myczkowce |
15 września, 13:00 |
Osława Zagórz |
1-1 |
LKS Olszanica |
15 września, 13:00 |
Gabry Łukowe |
3-0 |
Bieszczady Jankowce |
13 października, 12:00 |
(wo) |
|||
goście nie posiadali aktualnych kart zdrowia |
|||
Otryt Lutowiska |
2-2 |
Krokus Ropienka |
15 września, 13:00 |
Kolejka 7 - 22 września |
Pauza:Krokus Ropienka. |
|||
Zalew Myczkowce |
0-4 |
Orły Jabłonka |
22 września, 12:00 |
Bieszczady Jankowce |
3-1 |
Otryt Lutowiska |
22 września, 12:00 |
LKS Olszanica |
5-0 |
Gabry Łukowe |
22 września, 15:30 |
Orkan Markowce |
1-0 |
Osława Zagórz |
22 września, 12:00 |
Kolejka 8 - 29 września |
Pauza:Bieszczady Jankowce. |
|||
Gabry Łukowe |
2-4 |
Orkan Markowce |
29 września, 12:00 |
Otryt Lutowiska |
1-2 |
LKS Olszanica |
29 września, 12:00 |
Orły Jabłonka |
3-1 |
Krokus Ropienka |
29 września, 15:30 |
w Niebocku |
|||
Zalew Myczkowce |
2-3 |
Osława Zagórz |
29 września, 12:00 |
Kolejka 9 - 6 października |
Pauza:LKS Olszanica. |
|||
Bieszczady Jankowce |
3-2 |
Orły Jabłonka |
6 października, 12:00 |
Orkan Markowce |
5-1 |
Otryt Lutowiska |
6 października, 12:00 |
Osława Zagórz |
9-0 |
Gabry Łukowe |
6 października, 12:00 |
Krokus Ropienka |
2-2 |
Zalew Myczkowce |
6 października, 12:00 |
Kolejka 10 - 6 kwietnia |
Pauza:Orkan Markowce. |
|||
Gabry Łukowe |
3-3 |
Zalew Myczkowce |
6 kwietnia, 13:00 |
Osława Zagórz |
5-0 |
Otryt Lutowiska |
6 kwietnia, 13:00 |
LKS Olszanica |
1-3 |
Orły Jabłonka |
6 kwietnia, 16:30 |
Bieszczady Jankowce |
6-1 |
Krokus Ropienka |
6 kwietnia, 13:00 |
Kolejka 11 - 13 kwietnia |
Pauza:Osława Zagórz. |
|||
Zalew Myczkowce |
4-1 |
Bieszczady Jankowce |
13 kwietnia, 13:00 |
Krokus Ropienka |
0-5 |
LKS Olszanica |
13 kwietnia, 13:00 |
Orły Jabłonka |
4-1 |
Orkan Markowce |
13 kwietnia, 16:30 |
Otryt Lutowiska |
2-6 |
Gabry Łukowe |
13 kwietnia, 13:00 |
Kolejka 12 - 27 kwietnia |
Pauza:Gabry Łukowe. |
|||
Otryt Lutowiska |
2-0 |
Zalew Myczkowce |
27 kwietnia, 13:00 |
Osława Zagórz |
0-3 |
Orły Jabłonka |
27 kwietnia, 13:00 |
Orkan Markowce |
8-2 |
Krokus Ropienka |
27 kwietnia, 13:00 |
LKS Olszanica |
3-1 |
Bieszczady Jankowce |
27 kwietnia, 16:30 |
Kolejka 13 - 4 maja |
Pauza:Otryt Lutowiska. |
|||
Zalew Myczkowce |
0-2 |
LKS Olszanica |
4 maja, 16:30 |
Bieszczady Jankowce |
0-6 |
Orkan Markowce |
4 maja, 13:00 |
Krokus Ropienka |
3-1 |
Osława Zagórz |
4 maja, 13:00 |
Orły Jabłonka |
5-0 |
Gabry Łukowe |
4 maja, 16:30 |
Kolejka 14 - 11 maja |
Pauza:Zalew Myczkowce. |
|||
Otryt Lutowiska |
4-1 |
Orły Jabłonka |
11 maja, 13:00 |
Gabry Łukowe |
1-4 |
Krokus Ropienka |
11 maja, 13:00 |
Osława Zagórz |
6-0 |
Bieszczady Jankowce |
11 maja, 13:00 |
Orkan Markowce |
4-1 |
LKS Olszanica |
11 maja, 13:00 |
Kolejka 15 - 18 maja |
Pauza:Orły Jabłonka. |
|||
Zalew Myczkowce |
2-3 |
Orkan Markowce |
18 maja, 13:00 |
LKS Olszanica |
3-3 |
Osława Zagórz |
18 maja, 16:30 |
Bieszczady Jankowce |
1-1 |
Gabry Łukowe |
18 maja, 13:00 |
Krokus Ropienka |
0-3 |
Otryt Lutowiska |
18 maja, 13:00 |
(wo) |
|||
na boisku 1-3; udział nieuprawnionego do gry zawodnika |
Kolejka 16 - 25 maja |
Pauza:Krokus Ropienka. |
|||
Orły Jabłonka |
4-1 |
Zalew Myczkowce |
25 maja, 16:30 |
Otryt Lutowiska |
3-0 |
Bieszczady Jankowce |
25 maja, 13:00 |
(wo) |
|||
w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik |
|||
Gabry Łukowe |
1-2 |
LKS Olszanica |
25 maja, 13:00 |
Osława Zagórz |
3-2 |
Orkan Markowce |
25 maja, 13:00 |
Kolejka 17 - 1 czerwca |
Pauza:Bieszczady Jankowce. |
|||
Osława Zagórz |
5-1 |
Zalew Myczkowce |
1 czerwca, 13:00 |
Orkan Markowce |
3-0 |
Gabry Łukowe |
1 czerwca, 13:00 |
(wo) |
|||
na boisku 2-1 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik |
|||
LKS Olszanica |
3-0 |
Otryt Lutowiska |
1 czerwca, 13:00 |
Krokus Ropienka |
2-4 |
Orły Jabłonka |
1 czerwca, 13:00 |
Kolejka 18 - 8 czerwca |
Pauza:LKS Olszanica. |
|||
Zalew Myczkowce |
2-0 |
Krokus Ropienka |
8 czerwca, 13:00 |
Orły Jabłonka |
5-2 |
Bieszczady Jankowce |
8 czerwca, 13:00 |
Otryt Lutowiska |
1-6 |
Orkan Markowce |
8 czerwca, 13:00 |
Gabry Łukowe |
0-3 |
Osława Zagórz |
8 czerwca, 13:00 |