2011/12
B klasa
1. |
24 |
57 |
18 |
3 |
3 |
75-20 |
10 |
1 |
1 |
41-9 |
8 |
2 |
2 |
34-11 |
|||||||
2. |
24 |
54 |
18 |
0 |
6 |
63-32 |
10 |
0 |
2 |
34-12 |
8 |
0 |
4 |
29-20 |
|||||||
3. |
24 |
53 |
17 |
2 |
5 |
59-24 |
11 |
0 |
1 |
36-9 |
6 |
2 |
4 |
23-15 |
|||||||
4. |
24 |
42 |
13 |
3 |
8 |
57-34 |
9 |
1 |
2 |
33-9 |
4 |
2 |
6 |
24-25 |
|||||||
5. |
24 |
38 |
12 |
2 |
10 |
43-47 |
7 |
1 |
4 |
29-23 |
5 |
1 |
6 |
14-24 |
|||||||
6. |
24 |
34 |
10 |
4 |
10 |
54-39 |
7 |
0 |
5 |
36-21 |
3 |
4 |
5 |
18-18 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
4-3 |
|
7. |
24 |
34 |
11 |
1 |
12 |
44-46 |
7 |
1 |
4 |
29-19 |
4 |
0 |
8 |
15-27 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
3-4 |
|
8. |
24 |
29 |
9 |
2 |
13 |
46-54 |
4 |
2 |
6 |
24-24 |
5 |
0 |
7 |
22-30 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
6-4 |
|
9. |
24 |
29 |
8 |
5 |
11 |
36-50 |
3 |
4 |
5 |
15-23 |
5 |
1 |
6 |
21-27 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
4-6 |
|
10. |
24 |
27 |
8 |
3 |
13 |
50-86 |
5 |
2 |
5 |
30-33 |
3 |
1 |
8 |
20-53 |
|||||||
11. |
24 |
21 |
6 |
3 |
15 |
38-59 |
3 |
2 |
7 |
19-27 |
3 |
1 |
8 |
19-32 |
|||||||
12. |
24 |
20 |
6 |
2 |
16 |
40-65 |
5 |
2 |
5 |
24-24 |
1 |
0 |
11 |
16-41 |
|||||||
13. |
24 |
13 |
3 |
4 |
17 |
29-78 |
2 |
1 |
9 |
17-34 |
1 |
3 |
8 |
12-44 |
Kolejka 1 - 14 sierpnia |
Bieszczady Jankowce |
2-3 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
14 sierpnia, 13:00 |
LKS Golcowa |
3-1 |
Lotniarz Bezmiechowa |
14 sierpnia, 13:00 |
Victoria Pakoszówka |
0-1 |
Sokół Pobiedno |
14 sierpnia, 14:00 |
w Grabownicy Starzeńskiej |
|||
Otryt Lutowiska |
1-1 |
LKS Czaszyn |
14 sierpnia, 16:30 |
Szarotka Nowosielce |
5-1 |
Remix Niebieszczany |
14 sierpnia, 13:00 |
Jawornik Czarna |
0-1 |
LKS Tarnawa |
14 sierpnia, 16:30 |
Orzeł Bażanówka |
- |
Cosmos II Nowotaniec |
13 sierpnia, 15:30 |
było 3-2, anulowany |
Kolejka 2 - 21 sierpnia |
LKS Płowce/Stróże Małe |
1-1 |
Orzeł Bażanówka |
21 sierpnia, 13:00 |
Cosmos II Nowotaniec |
- |
Jawornik Czarna |
21 sierpnia, 16:45 |
było 1-6, anulowany |
|||
LKS Tarnawa |
1-4 |
Szarotka Nowosielce |
21 sierpnia, 13:00 |
Remix Niebieszczany |
8-0 |
Otryt Lutowiska |
21 sierpnia, 16:30 |
LKS Czaszyn |
1-4 |
Victoria Pakoszówka |
21 sierpnia, 13:00 |
Sokół Pobiedno |
2-2 |
LKS Golcowa |
21 sierpnia, 16:30 |
Lotniarz Bezmiechowa |
1-1 |
Bieszczady Jankowce |
21 sierpnia, 13:00 |
Kolejka 3 - 28 sierpnia |
Lotniarz Bezmiechowa |
1-2 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
28 sierpnia, 13:00 |
Bieszczady Jankowce |
0-2 |
Sokół Pobiedno |
28 sierpnia, 13:00 |
LKS Golcowa |
2-3 |
LKS Czaszyn |
28 sierpnia, 13:00 |
Otryt Lutowiska |
0-1 |
LKS Tarnawa |
28 sierpnia, 16:30 |
Szarotka Nowosielce |
- |
Cosmos II Nowotaniec |
28 sierpnia, 13:00 |
było 2-2, anulowany |
|||
Jawornik Czarna |
2-0 |
Orzeł Bażanówka |
28 sierpnia, 16:30 |
Remix Niebieszczany |
0-0 |
Victoria Pakoszówka |
28 sierpnia, 16:30 |
Kolejka 4 - 4 września |
LKS Płowce/Stróże Małe |
4-0 |
Jawornik Czarna |
4 września, 13:00 |
Orzeł Bażanówka |
1-0 |
Szarotka Nowosielce |
4 września, 17:30 |
Cosmos II Nowotaniec |
- |
Otryt Lutowiska |
14 września, 17:00 |
w pierwotnym terminie (4 września, 13:00) odwołany, było 1-0, anulowany |
|||
LKS Tarnawa |
2-0 |
Victoria Pakoszówka |
4 września, 13:00 |
Remix Niebieszczany |
2-1 |
LKS Golcowa |
4 września, 16:30 |
LKS Czaszyn |
2-0 |
Bieszczady Jankowce |
4 września, 13:00 |
Sokół Pobiedno |
5-1 |
Lotniarz Bezmiechowa |
4 września, 16:30 |
Kolejka 5 - 11 września |
Sokół Pobiedno |
1-1 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
11 września, 16:30 |
Lotniarz Bezmiechowa |
2-1 |
LKS Czaszyn |
11 września, 13:00 |
Bieszczady Jankowce |
1-0 |
Remix Niebieszczany |
11 września, 13:00 |
LKS Golcowa |
1-2 |
LKS Tarnawa |
11 września, 13:00 |
Victoria Pakoszówka |
- |
Cosmos II Nowotaniec |
11 września, 14:00 |
w Grabownicy Starzeńskiej, było 9-1, anulowany |
|||
Otryt Lutowiska |
0-8 |
Orzeł Bażanówka |
11 września, 16:30 |
Szarotka Nowosielce |
4-0 |
Jawornik Czarna |
11 września, 13:00 |
Kolejka 6 - 18 września |
LKS Płowce/Stróże Małe |
2-4 |
Szarotka Nowosielce |
18 września, 13:00 |
Jawornik Czarna |
3-1 |
Otryt Lutowiska |
18 września, 16:30 |
Orzeł Bażanówka |
0-0 |
Victoria Pakoszówka |
18 września, 16:30 |
Cosmos II Nowotaniec |
- |
LKS Golcowa |
18 września, 13:00 |
było 0-2, anulowany |
|||
LKS Tarnawa |
1-1 |
Bieszczady Jankowce |
18 września, 13:00 |
Remix Niebieszczany |
0-1 |
Lotniarz Bezmiechowa |
18 września, 16:30 |
LKS Czaszyn |
0-3 |
Sokół Pobiedno |
Kolejka 7 - 25 września |
LKS Czaszyn |
1-6 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
25 września, 12:00 |
Sokół Pobiedno |
3-1 |
Remix Niebieszczany |
25 września, 15:30 |
Lotniarz Bezmiechowa |
2-0 |
LKS Tarnawa |
25 września, 12:00 |
Bieszczady Jankowce |
- |
Cosmos II Nowotaniec |
25 września, 12:00 |
było 10-1, anulowany |
|||
LKS Golcowa |
2-5 |
Orzeł Bażanówka |
25 września, 12:00 |
Victoria Pakoszówka |
1-0 |
Jawornik Czarna |
25 września, 14:00 |
w Grabownicy Starzeńskiej |
|||
Otryt Lutowiska |
5-3 |
Szarotka Nowosielce |
25 września, 15:30 |
Kolejka 8 - 2 października |
LKS Płowce/Stróże Małe |
6-0 |
Otryt Lutowiska |
2 października, 12:00 |
Szarotka Nowosielce |
3-1 |
Victoria Pakoszówka |
2 października, 12:00 |
Jawornik Czarna |
1-1 |
LKS Golcowa |
2 października, 15:30 |
Orzeł Bażanówka |
8-0 |
Bieszczady Jankowce |
2 października, 15:30 |
Cosmos II Nowotaniec |
- |
Lotniarz Bezmiechowa |
2 października, 12:00 |
było 2-2, anulowany |
|||
LKS Tarnawa |
0-6 |
Sokół Pobiedno |
2 października, 15:30 |
w Łukowem |
|||
Remix Niebieszczany |
5-3 |
LKS Czaszyn |
2 października, 15:30 |
Kolejka 9 - 9 października |
Remix Niebieszczany |
1-1 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
9 października, 15:30 |
LKS Czaszyn |
0-0 |
LKS Tarnawa |
9 października, 12:00 |
Sokół Pobiedno |
- |
Cosmos II Nowotaniec |
9 października, 14:00 |
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany |
|||
Lotniarz Bezmiechowa |
0-3 |
Orzeł Bażanówka |
9 października, 12:00 |
Bieszczady Jankowce |
4-3 |
Jawornik Czarna |
9 października, 12:00 |
LKS Golcowa |
0-3 |
Szarotka Nowosielce |
9 października, 12:00 |
(wo) |
|||
mecz przerwany w 56. minucie przy stanie 1-2 - kibic gospodarzy uderzył sędziego |
|||
Victoria Pakoszówka |
3-1 |
Otryt Lutowiska |
9 października, 13:00 |
w Grabownicy Starzeńskiej |
Kolejka 10 - 16 października |
LKS Płowce/Stróże Małe |
2-1 |
Victoria Pakoszówka |
16 października, 11:00 |
Otryt Lutowiska |
1-1 |
LKS Golcowa |
16 października, 14:00 |
Szarotka Nowosielce |
4-1 |
Bieszczady Jankowce |
16 października, 11:00 |
Jawornik Czarna |
1-3 |
Lotniarz Bezmiechowa |
16 października, 14:00 |
Orzeł Bażanówka |
7-0 |
Sokół Pobiedno |
16 października, 14:00 |
Cosmos II Nowotaniec |
- |
LKS Czaszyn |
16 października, 11:00 |
było 1-4, anulowany |
|||
LKS Tarnawa |
5-3 |
Remix Niebieszczany |
16 października, 13:00 |
w Łukowem |
Kolejka 11 - 23 października |
Pauza:Remix Niebieszczany. |
|||
LKS Tarnawa |
4-2 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
23 października, 11:00 |
w Łukowem |
|||
LKS Czaszyn |
1-2 |
Orzeł Bażanówka |
23 października, 11:00 |
Sokół Pobiedno |
0-3 |
Jawornik Czarna |
23 października, 14:00 |
Lotniarz Bezmiechowa |
0-2 |
Szarotka Nowosielce |
23 października, 11:00 |
Bieszczady Jankowce |
3-5 |
Otryt Lutowiska |
23 października, 13:00 |
LKS Golcowa |
1-3 |
Victoria Pakoszówka |
23 października, 11:00 |
Kolejka 12 - 30 października |
Pauza:LKS Tarnawa. |
|||
Victoria Pakoszówka |
3-0 |
Bieszczady Jankowce |
30 października, 11:00 |
w Grabownicy Starzeńskiej |
|||
Otryt Lutowiska |
1-3 |
Lotniarz Bezmiechowa |
30 października, 14:00 |
Szarotka Nowosielce |
2-1 |
Sokół Pobiedno |
30 października, 11:00 |
Jawornik Czarna |
3-4 |
LKS Czaszyn |
30 października, 14:00 |
Orzeł Bażanówka |
3-1 |
Remix Niebieszczany |
30 października, 14:00 |
LKS Golcowa |
5-3 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
30 października, 11:00 |
Kolejka 13 - 6 listopada |
Pauza:LKS Płowce/Stróże Małe. |
|||
LKS Tarnawa |
0-1 |
Orzeł Bażanówka |
6 listopada, 11:00 |
w Łukowem |
|||
Remix Niebieszczany |
1-6 |
Jawornik Czarna |
6 listopada, 11:00 |
LKS Czaszyn |
1-2 |
Szarotka Nowosielce |
6 listopada, 11:00 |
Sokół Pobiedno |
2-3 |
Otryt Lutowiska |
6 listopada, 11:00 |
Lotniarz Bezmiechowa |
2-0 |
Victoria Pakoszówka |
6 listopada, 11:00 |
Bieszczady Jankowce |
0-5 |
LKS Golcowa |
6 listopada, 13:00 |
Kolejka 14 - 18 marca |
Pauza:Orzeł Bażanówka. |
|||
LKS Płowce/Stróże Małe |
3-0 |
Bieszczady Jankowce |
18 marca, 13:00 |
Lotniarz Bezmiechowa |
2-1 |
LKS Golcowa |
18 marca, 13:00 |
w Lesku |
|||
Sokół Pobiedno |
0-2 |
Victoria Pakoszówka |
18 marca, 15:30 |
LKS Czaszyn |
1-1 |
Otryt Lutowiska |
18 marca, 13:00 |
Remix Niebieszczany |
3-1 |
Szarotka Nowosielce |
18 marca, 13:00 |
LKS Tarnawa |
5-0 |
Jawornik Czarna |
18 marca, 13:00 |
(wo) |
|||
w Zagórzu / na boisku 5-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika |
Kolejka 15 - 25 marca |
Pauza:Jawornik Czarna. |
|||
Orzeł Bażanówka |
2-1 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
25 marca, 16:30 |
Szarotka Nowosielce |
4-1 |
LKS Tarnawa |
25 marca, 13:00 |
Otryt Lutowiska |
4-1 |
Remix Niebieszczany |
25 marca, 16:30 |
Victoria Pakoszówka |
1-0 |
LKS Czaszyn |
25 marca, 14:00 |
w Grabownicy Starzeńskiej |
|||
LKS Golcowa |
3-0 |
Sokół Pobiedno |
25 marca, 13:00 |
Bieszczady Jankowce |
0-1 |
Lotniarz Bezmiechowa |
25 marca, 13:00 |
Kolejka 16 - 1 kwietnia |
Pauza:Szarotka Nowosielce. |
|||
Victoria Pakoszówka |
6-2 |
Remix Niebieszczany |
1 kwietnia, 14:00 |
w Grabownicy Starzeńskiej |
|||
LKS Płowce/Stróże Małe |
3-0 |
Lotniarz Bezmiechowa |
1 kwietnia, 13:00 |
Sokół Pobiedno |
5-1 |
Bieszczady Jankowce |
1 kwietnia, 16:30 |
LKS Czaszyn |
2-2 |
LKS Golcowa |
1 kwietnia, 13:00 |
LKS Tarnawa |
7-2 |
Otryt Lutowiska |
1 kwietnia, 13:00 |
Orzeł Bażanówka |
3-1 |
Jawornik Czarna |
1 kwietnia, 16:30 |
w Zagórzu |
Kolejka 17 - 7 kwietnia |
Pauza:Otryt Lutowiska. |
|||
Jawornik Czarna |
1-0 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
7 kwietnia, 13:00 |
Szarotka Nowosielce |
0-4 |
Orzeł Bażanówka |
7 kwietnia, 13:00 |
Victoria Pakoszówka |
4-0 |
LKS Tarnawa |
7 kwietnia, 11:00 |
w Grabownicy Starzeńskiej |
|||
LKS Golcowa |
3-0 |
Remix Niebieszczany |
7 kwietnia, 13:00 |
Bieszczady Jankowce |
1-4 |
LKS Czaszyn |
7 kwietnia, 13:00 |
Lotniarz Bezmiechowa |
8-2 |
Sokół Pobiedno |
7 kwietnia, 13:00 |
Kolejka 18 - 15 kwietnia |
Pauza:Victoria Pakoszówka. |
|||
LKS Płowce/Stróże Małe |
3-1 |
Sokół Pobiedno |
15 kwietnia, 13:00 |
LKS Czaszyn |
2-1 |
Lotniarz Bezmiechowa |
15 kwietnia, 13:00 |
Remix Niebieszczany |
0-3 |
Bieszczady Jankowce |
15 kwietnia, 13:00 |
LKS Tarnawa |
2-4 |
LKS Golcowa |
15 kwietnia, 16:30 |
w Zagórzu |
|||
Orzeł Bażanówka |
2-3 |
Otryt Lutowiska |
15 kwietnia, 16:30 |
Jawornik Czarna |
0-4 |
Szarotka Nowosielce |
15 kwietnia, 16:30 |
Kolejka 19 - 22 kwietnia |
Pauza:LKS Golcowa. |
|||
Szarotka Nowosielce |
3-0 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
22 kwietnia, 13:00 |
(wo) |
|||
na boisku 1-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika |
|||
Otryt Lutowiska |
2-1 |
Jawornik Czarna |
22 kwietnia, 16:30 |
Victoria Pakoszówka |
3-1 |
Orzeł Bażanówka |
22 kwietnia, 14:00 |
w Grabownicy Starzeńskiej |
|||
Bieszczady Jankowce |
0-3 |
LKS Tarnawa |
22 kwietnia, 13:00 |
Lotniarz Bezmiechowa |
2-1 |
Remix Niebieszczany |
22 kwietnia, 13:00 |
Sokół Pobiedno |
3-4 |
LKS Czaszyn |
22 kwietnia, 13:00 |
w Czaszynie; Sokół gospodarzem |
Kolejka 20 - 29 kwietnia |
Pauza:Bieszczady Jankowce. |
|||
LKS Płowce/Stróże Małe |
0-1 |
LKS Czaszyn |
29 kwietnia, 13:00 |
Remix Niebieszczany |
2-1 |
Sokół Pobiedno |
29 kwietnia, 13:00 |
LKS Tarnawa |
1-0 |
Lotniarz Bezmiechowa |
29 kwietnia, 13:00 |
w Zagórzu |
|||
Orzeł Bażanówka |
2-0 |
LKS Golcowa |
29 kwietnia, 16:30 |
Jawornik Czarna |
0-2 |
Victoria Pakoszówka |
29 kwietnia, 16:30 |
Szarotka Nowosielce |
2-1 |
Otryt Lutowiska |
29 kwietnia, 13:00 |
Kolejka 21 - 3 maja |
Pauza:Lotniarz Bezmiechowa. |
|||
Otryt Lutowiska |
0-4 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
3 maja, 16:30 |
Victoria Pakoszówka |
4-0 |
Szarotka Nowosielce |
3 maja, 14:00 |
w Grabownicy Starzeńskiej |
|||
LKS Golcowa |
4-0 |
Jawornik Czarna |
3 maja, 13:00 |
Bieszczady Jankowce |
1-1 |
Orzeł Bażanówka |
3 maja, 13:00 |
Sokół Pobiedno |
2-0 |
LKS Tarnawa |
3 maja, 16:30 |
LKS Czaszyn |
2-0 |
Remix Niebieszczany |
3 maja, 13:00 |
Kolejka 22 - 6 maja |
Pauza:Sokół Pobiedno. |
|||
LKS Płowce/Stróże Małe |
3-0 |
Remix Niebieszczany |
6 maja, 13:00 |
LKS Tarnawa |
1-0 |
LKS Czaszyn |
6 maja, 16:30 |
w Zagórzu |
|||
Orzeł Bażanówka |
4-0 |
Lotniarz Bezmiechowa |
6 maja, 16:30 |
Jawornik Czarna |
2-2 |
Bieszczady Jankowce |
6 maja, 16:30 |
Szarotka Nowosielce |
0-1 |
LKS Golcowa |
6 maja, 13:00 |
Otryt Lutowiska |
1-6 |
Victoria Pakoszówka |
6 maja, 16:30 |
Kolejka 23 - 13 maja |
Pauza:LKS Czaszyn. |
|||
Victoria Pakoszówka |
4-1 |
LKS Płowce/Stróże Małe |
13 maja, 14:00 |
w Grabownicy Starzeńskiej |
|||
LKS Golcowa |
9-0 |
Otryt Lutowiska |
13 maja, 13:00 |
Bieszczady Jankowce |
2-3 |
Szarotka Nowosielce |
13 maja, 13:00 |
Lotniarz Bezmiechowa |
2-3 |
Jawornik Czarna |
13 maja, 13:00 |
Sokół Pobiedno |
0-3 |
Orzeł Bażanówka |
13 maja, 16:30 |
Remix Niebieszczany |
1-2 |
LKS Tarnawa |
13 maja, 13:00 |
Kolejka 24 - 20 maja |
Pauza:Remix Niebieszczany. |
|||
LKS Płowce/Stróże Małe |
5-1 |
LKS Tarnawa |
20 maja, 13:00 |
Orzeł Bażanówka |
4-0 |
LKS Czaszyn |
20 maja, 16:30 |
Jawornik Czarna |
2-3 |
Sokół Pobiedno |
20 maja, 16:30 |
Szarotka Nowosielce |
3-1 |
Lotniarz Bezmiechowa |
20 maja, 13:00 |
Otryt Lutowiska |
12-2 |
Bieszczady Jankowce |
20 maja, 16:30 |
Victoria Pakoszówka |
3-0 |
LKS Golcowa |
20 maja, 14:00 |
w Grabownicy |
Kolejka 25 - 27 maja |
Pauza:LKS Tarnawa. |
|||
LKS Płowce/Stróże Małe |
1-0 |
LKS Golcowa |
27 maja, 13:00 |
Bieszczady Jankowce |
3-4 |
Victoria Pakoszówka |
27 maja, 13:00 |
Lotniarz Bezmiechowa |
7-3 |
Otryt Lutowiska |
27 maja, 13:00 |
Sokół Pobiedno |
1-3 |
Szarotka Nowosielce |
27 maja, 13:00 |
LKS Czaszyn |
2-2 |
Jawornik Czarna |
27 maja, 13:00 |
Remix Niebieszczany |
1-5 |
Orzeł Bażanówka |
27 maja, 13:00 |
Kolejka 26 - 3 czerwca |
Pauza:LKS Płowce/Stróże Małe. |
|||
Orzeł Bażanówka |
5-3 |
LKS Tarnawa |
3 czerwca, 13:00 |
Jawornik Czarna |
4-6 |
Remix Niebieszczany |
3 czerwca, 13:00 |
Szarotka Nowosielce |
4-0 |
LKS Czaszyn |
3 czerwca, 13:00 |
Otryt Lutowiska |
3-2 |
Sokół Pobiedno |
3 czerwca, 13:00 |
Victoria Pakoszówka |
4-3 |
Lotniarz Bezmiechowa |
3 czerwca, 13:00 |
w Grabownicy |
|||
LKS Golcowa |
3-1 |
Bieszczady Jankowce |
3 czerwca, 13:00 |