2008/09
Klasa „B” juniorów gr. 1 TABELA Runda jesienna
Miej. |
Klub |
gry |
pkt |
bramki |
|
1. |
Bażanówka |
9 |
21 |
27-24 |
|
2. |
Bukowsko |
9 |
17 |
43-19 |
|
3. |
Niebieszczany |
9 |
13 |
29-29 |
|
4. |
Pielnia |
9 |
13 |
15-20 |
|
5. |
Ropienka |
9 |
13 |
28-28 |
|
6. |
Czarna |
9 |
12 |
18-17 |
|
7. |
Jankowce |
9 |
11 |
17-15 |
|
8. |
Czerteż |
9 |
10 |
22-26 |
|
9. |
Nowosielce |
9 |
7 |
16-36 |
|
10. |
Pobiedno |
9 |
5 |
13-26 |
Lp. |
Klub |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
Bramki |
Pkt. |
Miejsce |
1. |
Bażanówka |
X |
3-2 |
1-0 |
7-4 |
3-2 |
2-8 |
3-2 |
0-3 |
6-2 |
2-1 |
27-24 |
21 |
I |
2. |
Nowosielce |
2-3 |
X |
2-2 |
3-6 |
3-0 |
0-13 |
3-0 |
06 |
0-2 |
3-4 |
16-36 |
7 |
IX |
3. |
Pobiedno |
0-1 |
2-2 |
X |
1-4 |
0-2 |
2-6 |
1-4 |
3-1 |
0-2 |
4-4 |
13-26 |
5 |
X |
4. |
Ropienka |
4-7 |
6-3 |
4-1 |
X |
4-2 |
4-3 |
2-2 |
0-3 |
2-3 |
2-4 |
28-28 |
13 |
V |
5. |
Czerteż |
2-3 |
0-3 |
2-0 |
2-4 |
X |
2-2 |
1-3 |
3-1 |
3-0 |
7-10 |
22-26 |
10 |
VIII |
6. |
Bukowsko |
8-2 |
13-0 |
6-2 |
3-4 |
2-2 |
X |
6-3 |
2-2 |
1-3 |
2-1 |
43-19 |
17 |
II |
7. |
Czarna |
2-3 |
0-3 |
4-1 |
-2 |
3-1 |
3-6 |
X |
1-1 |
0-0 |
3-0 |
18-17 |
12 |
VI |
8. |
Jankowce |
0-3 |
6-0 |
1-3 |
3-0 |
1-3 |
2-2 |
1-1 |
X |
0-3 |
3-0 |
17-15 |
11 |
VII |
9. |
Pielnia |
2-6 |
2-0 |
2-0 |
3-2 |
0-3 |
3-1 |
0-0 |
0-3 |
X |
3-5 |
15-20 |
13 |
IV |
10. |
Niebieszczany |
1-2 |
4-3 |
4-4 |
4-2 |
10-7 |
1-2 |
0-3 |
0-3 |
5-3 |
X |
29-29 |
13 |
III |
Wyniki Jesień Klasy „B” – junior, grupa I
Wyniki Runda wiosenna
Klasy „B” – junior, grupa I
Lp. |
Klub |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
Pkt. |
bilans |
Miejsce |
1. |
Bażanówka |
X |
8:1 |
3:0 |
3:3 |
1:1 |
1:3 |
0:2 |
1:0 |
6:1 |
4:0 |
17 |
27-11 |
II |
2. |
Bukowsko |
1:8 |
X |
3:0 |
0:2 |
4:2 |
1:4 |
6:0 |
3:5 |
5:2 |
0:0 |
13 |
23-23 |
VI |
3. |
Czarna |
0:3 |
0:3 |
X |
0:3 |
0:3 |
0:3 |
0:3 |
0:3 |
0:3 |
0:3 |
0 |
0-27 |
X |
4. |
Czerteż |
3:3 |
2:0 |
3:0 |
X |
2:3 |
5:3 |
3:3 |
1:1 |
4:3 |
1:2 |
15 |
24-18 |
IV |
5. |
Jankowce |
1:1 |
2:4 |
3:0 |
3:2 |
X |
4:3 |
8:0 |
3:0 |
3:1 |
3:1 |
22 |
30-12 |
I |
6. |
Niebieszczany |
3:1 |
4:1 |
3:0 |
3:5 |
3:4 |
X |
1:3 |
2:2 |
2:1 |
0:2 |
13 |
21-19 |
V |
7. |
Nowosielce |
2:0 |
0:6 |
3:0 |
3:3 |
0:8 |
3:1 |
X |
3:2 |
1:2 |
4:0 |
16 |
19-22 |
III |
8. |
Pielnia |
0:1 |
5:3 |
3:0 |
1:1 |
0:3 |
2:2 |
2:3 |
X |
2:3 |
2:0 |
11 |
17-16 |
VIII |
9. |
Pobiedno |
1:6 |
2:5 |
3:0 |
3:4 |
1:3 |
1:2 |
2:1 |
3:2 |
X |
5:3 |
12 |
21-26 |
VII |
10. |
Ropienka |
0:4 |
0:0 |
3:0 |
2:1 |
1:3 |
2:0 |
0:4 |
0:2 |
3:5 |
X |
10 |
11-19 |
IX |
Runda Jesienna kolejka po kolejce
I Bukowianka Bukowsko-Bieszczady Jankowce 2:2
II Bieszczady Jankowce-Szarotka Nowosielce 6:0
III Krokus Ropienka-Bieszczady Jankowce 0:3
IV Bieszczady Jankowce-Remix Niebieszczany 3:0 wo
V Orion Pielnia-Bieszczady Jankowce 2:5 na boisku (obustronny walkower)
VI Bieszczady Jankowce-Bażanówka 1:0 na boisku (obustronny walkower)
VII Jawornik Czarna-Bieszczady Jankowce 1:1
VIII Bieszczady Jankowce-LKS Czerteż 1:3
IX LKS Pobiedno-Bieszczady Jankowce 3:1
Runda wiosenna kolejka po kolejce
I Bieszczady Jankowce-Bukowianka Bukowsko 2:4
II Szarotka Nowosielce-Bieszczady Jankowce 0:8
III Bieszczady Jankowce-Krokus Ropienka 3:1
IV Remix Niebieszczany-Bieszczady Jankowce 3:4
V Bieszczady Jankowce-Orion Pielnia 3:0 wo
VI LKS Bażanówka-Bieszczady Jankowce 1:1
VII Bieszczady Jankowce-Jawornik Czarna 3:0 wo
VIII LKS Czerteż-Bieszczady Jankowce 2:3
IX Bieszczady Jankowce-LKS Pobiedno 3:1
Tabela końcowa
1. |
LKS Bażanówka |
18 |
38 |
54-35 |
2. |
Bieszczady Jankowce |
18 |
33 |
47-27 |
3. |
Bukowsko |
18 |
30 |
66-42 |
4. |
Remix Niebieszczany |
18 |
26 |
50-48 |
5. |
LKS Czerteż |
18 |
25 |
46-44 |
6. |
Orion Pielnia |
18 |
24 |
32-36 |
7. |
Szarotka Nowosielce |
18 |
23 |
35-58 |
8. |
Krokus Ropienka |
18 |
23 |
39-47 |
9. |
LKS Pobiedno |
18 |
19 |
34-52 |
10. |
Jawonik Czarna |
18 |
12 |
18-43 |
2009/10
Tabela-runda jesienna
1 |
Leśnik Baligród |
8 |
16 |
28-16 |
5 |
1 |
2 |
2 |
Orion Pielnia |
8 |
15 |
19-21 |
5 |
0 |
3 |
3 |
Szarotka Nowosielce |
8 |
13 |
29-20 |
4 |
1 |
3 |
4 |
Bieszczady Jankowce |
8 |
13 |
30-22 |
4 |
1 |
3 |
5 |
Krokus Ropienka |
8 |
12 |
22-18 |
3 |
3 |
2 |
6 |
Zalew Myczkowce |
7 |
10 |
15-21 |
2 |
2 |
3 |
7 |
Czerteż |
8 |
10 |
20-31 |
3 |
1 |
4 |
8 |
Orzeł Bażanówka |
8 |
8 |
22-21 |
2 |
3 |
3 |
9 |
Remix Niebieszczany |
8 |
8 |
20-19 |
2 |
2 |
4 |
10 |
Pionier Średnia Wieś |
7 |
6 |
13-29 |
2 |
0 |
5 |
1. kolejka29 sierpnia 2009 |
|||||||||
Orzeł Bażanówka |
Szarotka Nowosielce |
29 sierpnia, 14:00 |
|||||||
Krokus Ropienka |
Orion Pielnia |
29 sierpnia, 14:00 |
|||||||
Leśnik Baligród |
5-2 |
Czerteż |
29 sierpnia, 14:00 |
||||||
Pionier Średnia Wieś |
Bieszczady Jankowce |
29 sierpnia, 14:00 |
|||||||
Zalew Myczkowce |
3-0 |
Remix Niebieszczany |
29 sierpnia, 14:00 |
||||||
Walkower 3-0. Drużyna gości nie przyjechała na mecz. |
|||||||||
2. kolejka5 września 2009 |
|||||||||
Orion Pielnia |
3-0 |
Orzeł Bażanówka |
5 września, 14:00 |
||||||
Szarotka Nowosielce |
1-3 |
Zalew Myczkowce |
5 września, 14:00 |
||||||
Czerteż |
3-0 |
Krokus Ropienka |
5 września, 14:00 |
||||||
Bieszczady Jankowce |
3-5 |
Leśnik Baligród |
5 września, 14:00 |
||||||
Remix Niebieszczany |
8-1 |
Pionier Średnia Wieś |
5 września, 14:00 |
||||||
3. kolejka12 września 2009 |
|||||||||
Orzeł Bażanówka |
Czerteż |
12 września, 14:00 |
|||||||
Orion Pielnia |
0-5 |
Szarotka Nowosielce |
12 września, 14:00 |
||||||
Pionier Średnia Wieś |
Zalew Myczkowce |
12 września, 14:00 |
|||||||
Krokus Ropienka |
3-5 |
Bieszczady Jankowce |
12 września, 14:00 |
||||||
Leśnik Baligród |
Remix Niebieszczany |
12 września, 14:00 |
|||||||
walkower - goście nie przyjechali na mecz |
|||||||||
4. kolejka19 września 2009 |
|||||||||
Bieszczady Jankowce |
Orzeł Bażanówka |
19 września, 14:00 |
|||||||
Czerteż |
Orion Pielnia |
19 września, 14:00 |
|||||||
Szarotka Nowosielce |
Pionier Średnia Wieś |
19 września, 14:00 |
|||||||
Zalew Myczkowce |
0-2 |
Leśnik Baligród |
19 września, 14:00 |
||||||
Remix Niebieszczany |
Krokus Ropienka |
19 września, 14:00 |
|||||||
5. kolejka26 września 2009 |
|||||||||
Orzeł Bażanówka |
3-3 |
Remix Niebieszczany |
26 września, 14:00 |
||||||
Orion Pielnia |
3-0 |
Bieszczady Jankowce |
26 września, 14:00 |
||||||
3-0 walkower - goście nie przyjechali. |
|||||||||
Czerteż |
Szarotka Nowosielce |
26 września, 14:00 |
|||||||
Leśnik Baligród |
Pionier Średnia Wieś |
26 września, 14:00 |
|||||||
Krokus Ropienka |
3-3 |
Zalew Myczkowce |
26 września, 14:00 |
||||||
6. kolejka3 października 2009 |
|||||||||
Zalew Myczkowce |
Orzeł Bażanówka |
3 października, 14:00 |
|||||||
Remix Niebieszczany |
3-0 |
Orion Pielnia |
3 października, 14:00 |
||||||
Bieszczady Jankowce |
Czerteż |
3 października, 14:00 |
|||||||
Szarotka Nowosielce |
Leśnik Baligród |
3 października, 14:00 |
|||||||
Pionier Średnia Wieś |
Krokus Ropienka |
3 października, 14:00 |
|||||||
7. kolejka10 października 2009 |
|||||||||
Orzeł Bażanówka |
Pionier Średnia Wieś |
10 października, 14:00 |
|||||||
Orion Pielnia |
3-1 |
Zalew Myczkowce |
10 października, 14:00 |
||||||
Czerteż |
Remix Niebieszczany |
10 października, 14:00 |
|||||||
Bieszczady Jankowce |
Szarotka Nowosielce |
10 października, 14:00 |
|||||||
Krokus Ropienka |
Leśnik Baligród |
10 października, 14:00 |
|||||||
8. kolejka17 października 2009 Kolejka odwołana mecze w innym terminie |
|||||||||
Leśnik Baligród |
Orzeł Bażanówka |
17 października, 14:00 |
|||||||
Pionier Średnia Wieś |
Orion Pielnia |
17 października, 14:00 |
|||||||
Zalew Myczkowce |
Czerteż |
17 października, 14:00 |
|||||||
Remix Niebieszczany |
2:6 |
Bieszczady Jankowce |
17 października, 14:00 |
||||||
Krokus Ropienka |
Szarotka Nowosielce |
17 października, 14:00 |
|||||||
9. kolejka24 października 2009 |
|||||||||
Orzeł Bażanówka |
1-1 |
Krokus Ropienka |
24 października, 14:00 |
||||||
Orion Pielnia |
3-2 |
Leśnik Baligród |
24 października, 14:00 |
||||||
Czerteż |
3-0 |
Pionier Średnia Wieś |
24 października, 14:00 |
||||||
Bieszczady Jankowce |
9-2 |
Zalew Myczkowce |
24 października, 14:00 |
||||||
Szarotka Nowosielce |
4-2 |
Remix Niebieszczany |
24 października, 14:00 |
Runda wiosenna wyniki
I Bieszczady Jankowce-Pionier Średnia Wieś 1:0
II Leśnik Baligród-Bieszczady Jankowce 1:2
III Bieszczady Jankowce-Krokus Ropienka 3:1
IV Orzeł Bażanówka-Bieszczady Jankowce 2:3
V Bieszczady Jankowce-Orion Pielnia 5:1
VI LKS Czerteż-Bieszczady Jankowce 3:0 wo
VII Szarotka Nowosielce-Bieszczady Jankowce 0:3 wo
VIII Bieszcady Jankowce-Remix Niebieszczany 3:1
IX Zalew Myczkowce-Bieszczady Jankowce 2:5
Bieszczady Jankowce wygrały rozgrywki zdobywając 40 punktów , strzelając 58 bramek i tracąc 32 bramki