2015/2016
C klasa
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
||||||||||||||||||
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
|
1. |
20 |
48 |
16 |
0 |
4 |
71-24 |
9 |
0 |
1 |
36-9 |
7 |
0 |
3 |
35-15 |
|||||||
2. |
20 |
44 |
14 |
2 |
4 |
54-27 |
7 |
1 |
2 |
29-19 |
7 |
1 |
2 |
25-8 |
|||||||
3. |
20 |
39 |
12 |
3 |
5 |
43-32 |
8 |
1 |
1 |
24-10 |
4 |
2 |
4 |
19-22 |
|||||||
4. |
20 |
32 |
10 |
2 |
8 |
33-26 |
8 |
0 |
2 |
20-7 |
2 |
2 |
6 |
13-19 |
|||||||
5. |
20 |
30 |
9 |
3 |
8 |
39-39 |
4 |
3 |
3 |
19-15 |
5 |
0 |
5 |
20-24 |
|||||||
6. |
20 |
27 |
9 |
0 |
11 |
39-45 |
7 |
0 |
3 |
22-18 |
2 |
0 |
8 |
17-27 |
|||||||
7. |
20 |
26 |
7 |
5 |
8 |
47-44 |
6 |
2 |
2 |
26-13 |
1 |
3 |
6 |
21-31 |
|||||||
8. |
20 |
24 |
7 |
3 |
10 |
40-42 |
5 |
2 |
3 |
22-15 |
2 |
1 |
7 |
18-27 |
2 |
4 |
1 |
1 |
0 |
4-3 |
|
9. |
20 |
24 |
7 |
3 |
10 |
33-36 |
3 |
1 |
6 |
17-19 |
4 |
2 |
4 |
16-17 |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
3-4 |
|
10. |
20 |
12 |
3 |
3 |
14 |
29-56 |
1 |
1 |
8 |
17-34 |
2 |
2 |
6 |
12-22 |
|||||||
11. |
20 |
11 |
3 |
2 |
15 |
23-80 |
2 |
2 |
6 |
17-43 |
1 |
0 |
9 |
6-37 |
Kolejka 1 - 15-16 sierpnia |
Pauza:Zalew Myczkowce. |
|||
Otryt Lutowiska |
0-1 |
Osława Zagórz |
16 sierpnia, 13:00 |
LKS Tyrawa Wołoska |
2-3 |
Krokus Ropienka |
16 sierpnia, 13:00 |
LKS Górzanka |
1-3 |
ULKS Czerteż |
16 sierpnia, 13:00 |
LKS Czaszyn |
4-1 |
Pogórze Srogów Górny |
16 sierpnia, 13:00 |
Bieszczady Jankowce Szramowiat 70 |
1-2 |
LKS II Pisarowce |
31 października, 11:00 |
w pierwotnym terminie (16 sierpnia, 16:30) odwołany |
Kolejka 2 - 22-23 sierpnia |
Pauza:Osława Zagórz. |
|||
LKS II Pisarowce |
5-1 |
Zalew Myczkowce |
23 sierpnia, 15:00 |
Pogórze Srogów Górny |
4-2 |
Bieszczady Jankowce Kamil Uzdejczyk 38, 90 |
23 sierpnia, 16:30 |
ULKS Czerteż |
0-1 |
LKS Czaszyn |
23 sierpnia, 13:00 |
Krokus Ropienka |
2-1 |
LKS Górzanka |
23 sierpnia, 13:00 |
Otryt Lutowiska |
1-0 |
LKS Tyrawa Wołoska |
31 października, 11:00 |
w pierwotnym terminie (23 sierpnia, 13:00) odwołany |
Kolejka 3 - 29-30 sierpnia |
Pauza:LKS II Pisarowce. |
|||
LKS Tyrawa Wołoska |
1-0 |
Osława Zagórz |
30 sierpnia, 13:00 |
LKS Górzanka |
2-1 |
Otryt Lutowiska |
30 sierpnia, 13:00 |
LKS Czaszyn |
4-0 |
Krokus Ropienka |
30 sierpnia, 13:00 |
Bieszczady Jankowce Zieliński 90 |
1-1 |
ULKS Czerteż |
30 sierpnia, 16:30 |
Zalew Myczkowce |
1-3 |
Pogórze Srogów Górny |
30 sierpnia, 13:00 |
Kolejka 4 - 5-6 września |
Pauza:Pogórze Srogów Górny. |
|||
Osława Zagórz |
1-2 |
LKS II Pisarowce |
6 września, 13:00 |
ULKS Czerteż |
1-1 |
Zalew Myczkowce |
6 września, 13:00 |
Krokus Ropienka |
4-4 |
Bieszczady Jankowce Szczepanik 65 Mazgaj 68,83 Kamil Uzdejczyk 85 |
6 września, 13:00 |
Otryt Lutowiska |
0-1 |
LKS Czaszyn |
6 września, 13:00 |
LKS Tyrawa Wołoska |
2-1 |
LKS Górzanka |
6 września, 13:00 |
Kolejka 5 - 12-13 września |
Pauza:ULKS Czerteż. |
|||
LKS Górzanka |
1-1 |
Osława Zagórz |
13 września, 13:00 |
LKS Czaszyn |
3-0 |
LKS Tyrawa Wołoska |
13 września, 13:00 |
Bieszczady Jankowce Kamil Uzdejczyk 55 samobój 85 |
2-1 |
Otryt Lutowiska |
13 września, 16:30 |
Zalew Myczkowce |
2-0 |
Krokus Ropienka |
13 września, 13:00 |
LKS II Pisarowce |
7-0 |
Pogórze Srogów Górny |
13 września, 15:00 |
Kolejka 6 - 19-20 września |
Pauza:Krokus Ropienka. |
|||
Osława Zagórz |
1-2 |
Pogórze Srogów Górny |
20 września, 12:00 |
ULKS Czerteż |
4-3 |
LKS II Pisarowce |
20 września, 13:00 |
Otryt Lutowiska |
4-2 |
Zalew Myczkowce |
20 września, 12:00 |
LKS Tyrawa Wołoska |
4-3 |
Bieszczady Jankowce Czuchry 75 D.Bryndza 80 Kamil Uzdejczyk 85 |
20 września, 12:00 |
LKS Górzanka |
2-1 |
LKS Czaszyn |
20 września, 12:00 |
Kolejka 7 - 26-27 września |
Pauza:Otryt Lutowiska. |
|||
LKS Czaszyn |
1-3 |
Osława Zagórz |
27 września, 12:00 |
Bieszczady Jankowce Krystian Uzdejczyk 6 Szramowiat 82 |
2-0 |
LKS Górzanka |
27 września, 15:30 |
Zalew Myczkowce |
1-3 |
LKS Tyrawa Wołoska |
27 września, 12:00 |
LKS II Pisarowce |
3-2 |
Krokus Ropienka |
27 września, 15:00 |
Pogórze Srogów Górny |
4-0 |
ULKS Czerteż |
27 września, 16:30 |
Kolejka 8 - 3-4 października |
Pauza:LKS Tyrawa Wołoska. |
|||
Osława Zagórz |
2-4 |
ULKS Czerteż |
4 października, 12:00 |
Krokus Ropienka |
2-7 |
Pogórze Srogów Górny |
4 października, 12:00 |
Otryt Lutowiska |
1-0 |
LKS II Pisarowce |
4 października, 12:00 |
LKS Górzanka |
1-2 |
Zalew Myczkowce |
4 października, 12:00 |
LKS Czaszyn |
2-2 |
Bieszczady Jankowce Zieliński 35 Kamil Uzdejczyk 65 |
4 października, 12:00 |
Kolejka 9 - 10-11 października |
Pauza:LKS Górzanka. |
|||
Bieszczady Jankowce Czuchry 65 Pawlak 74 Szramowiat 81 Zieliński 90 |
4-2 |
Osława Zagórz |
11 października, 15:30 |
Zalew Myczkowce |
2-4 |
LKS Czaszyn |
11 października, 12:00 |
LKS II Pisarowce |
2-1 |
LKS Tyrawa Wołoska |
11 października, 15:00 |
Pogórze Srogów Górny |
0-0 |
Otryt Lutowiska |
11 października, 15:30 |
ULKS Czerteż |
3-1 |
Krokus Ropienka |
11 października, 13:00 |
Kolejka 10 - 17-18 października |
Pauza:LKS Czaszyn. |
|||
Osława Zagórz |
3-0 |
Krokus Ropienka |
18 października, 12:00 |
(wo) |
|||
goście nie posiadali ważnych kart zdrowia |
|||
Otryt Lutowiska |
3-1 |
ULKS Czerteż |
18 października, 12:00 |
LKS Tyrawa Wołoska |
0-5 |
Pogórze Srogów Górny |
18 października, 12:00 |
LKS Górzanka |
1-2 |
LKS II Pisarowce |
18 października, 12:00 |
Bieszczady Jankowce Zieliński 65 Krystian Uzdejczyk 85 |
2-1 |
Zalew Myczkowce |
18 października, 14:30 |
Kolejka 11 - 24-25 października |
Pauza:Bieszczady Jankowce. |
|||
Zalew Myczkowce |
1-2 |
Osława Zagórz |
25 października, 11:00 |
LKS II Pisarowce |
2-0 |
LKS Czaszyn |
25 października, 13:00 |
Pogórze Srogów Górny |
1-1 |
LKS Górzanka |
25 października, 13:00 |
ULKS Czerteż |
2-0 |
LKS Tyrawa Wołoska |
25 października, 13:00 |
Krokus Ropienka |
0-4 |
Otryt Lutowiska |
8 listopada, 13:00 |
w pierwotnym terminie (25 października, 11:00) odwołany z powodu braku sędziów |
Kolejka 12 - 9-10 kwietnia |
Pauza:Zalew Myczkowce. |
|||
Osława Zagórz |
1-1 |
Otryt Lutowiska |
10 kwietnia, 13:00 |
Krokus Ropienka |
5-2 |
LKS Tyrawa Wołoska |
10 kwietnia, 13:00 |
ULKS Czerteż |
5-3 |
LKS Górzanka |
10 kwietnia, 14:00 |
Pogórze Srogów Górny |
1-2 |
LKS Czaszyn |
10 kwietnia, 16:30 |
LKS II Pisarowce |
6-2 |
Bieszczady Jankowce Kamil Uzdejczyk 48 M.Bryndza 52 |
10 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 13 - 16-17 kwietnia |
Pauza:Osława Zagórz. |
|||
Zalew Myczkowce |
0-7 |
LKS II Pisarowce |
26 maja, 14:00 |
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 13:00) odwołany |
|||
Bieszczady Jankowce Kamil Uzdejczyk 90 |
1-2 |
Pogórze Srogów Górny |
17 kwietnia, 16:30 |
LKS Czaszyn |
4-2 |
ULKS Czerteż |
17 kwietnia, 13:00 |
LKS Górzanka |
5-0 |
Krokus Ropienka |
17 kwietnia, 13:00 |
LKS Tyrawa Wołoska |
1-0 |
Otryt Lutowiska |
17 kwietnia, 13:00 |
Kolejka 14 - 23-24 kwietnia |
Pauza:LKS II Pisarowce. |
|||
Osława Zagórz |
4-3 |
LKS Tyrawa Wołoska |
24 kwietnia, 13:00 |
Otryt Lutowiska |
2-1 |
LKS Górzanka |
24 kwietnia, 16:30 |
Krokus Ropienka |
0-10 |
LKS Czaszyn |
24 kwietnia, 13:00 |
ULKS Czerteż |
2-0 |
Bieszczady Jankowce |
24 kwietnia, 14:00 |
Pogórze Srogów Górny |
1-0 |
Zalew Myczkowce |
24 kwietnia, 16:30 |
Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja |
Pauza:Pogórze Srogów Górny. |
|||
LKS II Pisarowce |
4-0 |
Osława Zagórz |
1 maja, 15:00 |
Zalew Myczkowce |
0-0 |
ULKS Czerteż |
1 maja, 13:00 |
Bieszczady Jankowce Kamil Uzdejczyk 35,71 Krystian Uzdejczyk 44,61 Zieliński 54 M.Bryndza 52,57 Usyk 65 |
8-0 |
Krokus Ropienka |
1 maja, 16:30 |
LKS Czaszyn |
3-1 |
Otryt Lutowiska |
1 maja, 13:00 |
LKS Górzanka |
4-3 |
LKS Tyrawa Wołoska |
1 maja, 13:00 |
Kolejka 16 - 7-8 maja |
Pauza:ULKS Czerteż. |
|||
Osława Zagórz |
2-3 |
LKS Górzanka |
8 maja, 13:00 |
LKS Tyrawa Wołoska |
0-3 |
LKS Czaszyn |
8 maja, 13:00 |
Otryt Lutowiska |
2-1 |
Bieszczady Jankowce M.Bryndza 13 |
3 maja, 15:00 |
Krokus Ropienka |
3-3 |
Zalew Myczkowce |
8 maja, 13:00 |
Pogórze Srogów Górny |
1-5 |
LKS II Pisarowce |
8 maja, 16:30 |
Kolejka 17 - 14-15 maja |
Pauza:Krokus Ropienka. |
|||
Pogórze Srogów Górny |
3-3 |
Osława Zagórz |
15 maja, 16:30 |
LKS II Pisarowce |
1-3 |
ULKS Czerteż |
15 maja, 15:00 |
Zalew Myczkowce |
4-5 |
Otryt Lutowiska |
15 maja, 13:00 |
Bieszczady Jankowce Kamil Uzdejczyk 5,53,82 Zieliński 67 |
4-3 |
LKS Tyrawa Wołoska |
15 maja, 16:30 |
LKS Czaszyn |
4-2 |
LKS Górzanka |
15 maja, 13:00 |
Kolejka 18 - 21-22 maja |
Pauza:Otryt Lutowiska. |
|||
Osława Zagórz |
0-2 |
LKS Czaszyn |
22 maja, 13:00 |
LKS Górzanka |
2-2 |
Bieszczady Jankowce Kamil Uzdejczyk 28,61 |
22 maja, 13:00 |
LKS Tyrawa Wołoska |
3-0 |
Zalew Myczkowce |
22 maja, 13:00 |
(wo) |
|||
na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik |
|||
Krokus Ropienka |
0-5 |
LKS II Pisarowce |
22 maja, 13:00 |
ULKS Czerteż |
2-0 |
Pogórze Srogów Górny |
22 maja, 14:00 |
Kolejka 19 - 28-29 maja |
Pauza:LKS Tyrawa Wołoska. |
|||
ULKS Czerteż |
2-1 |
Osława Zagórz |
29 maja, 14:00 |
Pogórze Srogów Górny |
3-0 |
Krokus Ropienka |
29 maja, 16:30 |
LKS II Pisarowce |
3-0 |
Otryt Lutowiska |
29 maja, 15:00 |
(wo) |
|||
goście nie dojechali |
|||
Zalew Myczkowce |
4-6 |
LKS Górzanka |
29 maja, 13:00 |
Bieszczady Jankowce Krystian Uzdejczyk 27 |
1-1 |
LKS Czaszyn |
29 maja, 16:30 |
Kolejka 20 - 4-5 czerwca |
Pauza:LKS Górzanka. |
|||
Osława Zagórz |
3-1 |
Bieszczady Jankowce Zieliński 25 |
5 czerwca, 13:00 |
LKS Czaszyn |
2-1 |
Zalew Myczkowce |
5 czerwca, 13:00 |
LKS Tyrawa Wołoska |
4-2 |
LKS II Pisarowce |
5 czerwca, 13:00 |
Otryt Lutowiska |
3-0 |
Pogórze Srogów Górny |
5 czerwca, 16:30 |
(wo) |
|||
goście nie dojechali |
|||
Krokus Ropienka |
1-4 |
ULKS Czerteż |
5 czerwca, 13:00 |
Kolejka 21 - 11-12 czerwca |
Pauza:LKS Czaszyn. |
|||
Krokus Ropienka |
0-3 |
Osława Zagórz |
12 czerwca, 13:00 |
(wo) |
|||
na boisku 4-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik |
|||
ULKS Czerteż |
3-0 |
Otryt Lutowiska |
12 czerwca, 14:00 |
(wo) |
|||
goście nie dojechali |
|||
Pogórze Srogów Górny |
1-2 |
LKS Tyrawa Wołoska |
12 czerwca, 16:30 |
LKS II Pisarowce |
3-0 |
LKS Górzanka |
11 czerwca, 18:00 |
(wo) |
|||
goście nie dojechali |
|||
Zalew Myczkowce |
2-5 |
Bieszczady Jankowce Pawlak 10 Kamil Uzdejczyk 38, 82 M.Bryndza 65 Zieliński 74 |
12 czerwca, 13:00 |
Kolejka 22 - 18-19 czerwca |
Pauza:Bieszczady Jankowce. |
|||
Osława Zagórz |
0-1 |
Zalew Myczkowce |
19 czerwca, 13:00 |
LKS Czaszyn |
2-7 |
LKS II Pisarowce |
19 czerwca, 13:00 |
LKS Górzanka |
3-0 |
Pogórze Srogów Górny |
19 czerwca, 13:00 |
(wo) |
|||
goście nie dojechali |
|||
LKS Tyrawa Wołoska |
5-1 |
ULKS Czerteż |
19 czerwca, 13:00 |
Otryt Lutowiska |
4-0 |
Krokus Ropienka |
19 czerwca, 13:00 |
Statystyki :
Bramki :
Kamil Uzdejczyk 17
Andrzej Zieliński 8
Mateusz Bryndza, Krystian Uzdejczyk 5
Maciej Szramowiat 3
Łukasz Czuchry, Kamil Mazgaj, Łukasz Pawlak 2
Dominik Bryndza,Łukasz Usyk, Janusz Szczpanik 1
Asysty :
Mateusz Bryndza 7
Kamil Uzdejczyk,Daniel Lipka 5
Łukasz Usyk 4
Krystian Uzdejczyk,Mateusz Uzdejczyk 3 Andrzej Zieliński,Dominik Bryndza,Marcin Rygielski 1
Żółte kartki :
Mateusz Uzdejczyk 7
Krystian Uzdejczyk,Dominik Bryndza,Łukasz Pawlak 4
Kamil Mazgaj 3
Paweł Stefanowski,Maciej Brajewski,Mateusz Bryndza,Maciej Uzdejczyk, Daniel Lipka,Grzegorz Weremiński 2
Najwięcej minut w sezonie :
Mateusz Uzdejczyk 1725
Kamil Uzdejczyk 1710
Andrzej Zieliński 1518
Łukasz Pawlak 1498
Kamil Mazgaj 1484
Paweł Stefanowski 1440
Zawodnicy BKS w sezonie 2014/15
Paweł Stefanowski, Kamil Mazgaj, Tomasz Franke, Kamil Uzdejczyk, Krystian Uzdejzyk, Maciej Uzdejczyk, Mateusz Uzdejczyk, Dominik Bryndza, Mateusz Bryndza, Kacper Bryndza, Łukasz Czuchry, Grzegorz Weremiński, Maciej Szramowiat, Marcin Rygielski, Maciej Brajewski, Łukasz Usyk, Łukasz Pawlak, Sylwester Franke, Sebastian Lipka, Piotr Uluszczak, Daniel Lipka, Andrzej Zieliński, Karol Doliński, Janusz Szczepanik