3:0 z Myczkowcami

Bieszczady Jankowce – Zalew Myczkowce 3:0

Kamil Uzdejczyk 35, Mateusz Bryndza 80, Kacper Bryndza 86

W drugiej kolejce rundy wiosennej BKS podejmował u siebie drużynę Zalewu Myczkowce. Od początku spotkania gospodarze mieli przewagę, ale nie potrafili jej zamienić na bramki. Co chwilę było zamieszanie w polu karnym gości, ale brakowało ostatniego podania i wykończenia sytuacji. Dobrą sytuację miał Kamil Uzdejczyk, ale zamiast strzelać, próbował podawać do Kacpra Dunaja. Dobre sytuacje mieli również Dunaj, Kaliciński, Zieliński i Kacper Bryndza. Dopiero w 35 minucie w zamieszaniu podbramkowym do piłki dopadł Kamil Uzdejczyk i pewnym strzałem pokonał bramkarza Zalewu. W pierwszej połowie drużyna z Myczkowiec próbowała zagrozić bramce po szybkich kontrach i stałych fragmentach gry, ale do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po wznowieniu gry ładnie z dystansu w poprzeczkę uderzył Dominik Bryndza. Cały czasJankowcemiały przewagę, ale goście mieli swoje sytuacje po prostych błędach gospodarzy i stałych fragmentach. BKS atakował i stwarzał sytuacje zarówno po ładnych wymianach piłki, jak i ze stałych fragmentów gry, gdy groźnie z rzutów wolnych uderzał Mateusz Bryndza. W 70 minucie w polu karnym faulowany był Kamil Uzdejczyk, do jedenastki podszedł Kacper Bryndza, ale jego strzał obronił bramkarz gości. 10 minut później strzałem z 16 metrów bramkarza pokonał Mateusz Bryndza, a w 86 minucie na 3:0 wynik ustalił Kacper Bryndza strzałem głową po rzucie rożnym. W ostatniej minucie sytuację sam na sam zmarnował Dominik Bryndza, strzelając nad poprzeczką. BKS odniósł pewne zwycięstwo u siebie, rozgrywając dobre spotkanie. Niektóre akcje były bardzo ładne po wymianie kilku albo kilkunastu podań, w niektórych sytuacjach brakowało ostatniego podania, a w niektórych wykorzystania sytuacji. Dobre spotkanie zagrała cała obrona, nie pozwalając przeciwnikowi na zbyt wiele, a także starając się rozgrywać piłkę od bramkarza.
Skład: T. Franke – P. Stefanowski, M. Uzdejczyk (70 H. Mazgaj), M. Brajewski, M. Bryndza – D. Bryndza, K. Bryndza, D. Kaliciński, K. Dunaj – A. Zieliński, Kamil Uzdejczyk