Zwycięstwo po zaciętym meczu

Bieszczady Jankowce-Lks Tyrawa 4:3

W niedzielę 15 maja BKS podejmował u siebie drużynę Tyrawy i po zaciętym, emocjonującym spotkaniu zwyciężył po raz drugi w tej rundzie. Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla Jankowiec, bo już w 5 minucie Kamil Uzdejczyk otworzył wynik spotkania. Po bramce BKS stwarzał kolejne sytuacje, ale nie udało się ich zamienić na bramkę, a w końcówce pierwszej połowy swoja sytuacje wykorzystał zawodnik z Tyrawy i do przerwy było 1:1. Druga połowa była wyrównana i emocjonująca, a obie drużyny stwarzały sobie dogodne sytuacje. BKS wyszedł na prowadzenie 2:1 po golu Kamila Uzdejczyka, lecz za chwilę drużyna gości doprowadziła do remisu. Bramkę na 3:2 strzelił obchodzący 40 urodziny Andrzej Zieliński, jednak drużyna Tyrawy znów wyrównała. 10 minut do końca decydującą o zwycięstwie bramkę strzelił Kamil Uzdejczyk, drużyna gości walczyła o remis, jednak spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy. Mecz stał na dobrym poziomie i mógł się podobać kibicom. Obie drużyny stwarzały sytuacje,starały się rozgrywać ciekawie piłkę, a bramki padły po ładnych akcjach, a nie przypadkowych zagraniach. Warto pochwalić napastników za ten mecz. Kamila Uzdejczyka, który ustrzelił hattricka oraz Andrzeja Zielińskiego, któremu z okazji 40 urodzin życzymy wszystkiego najlepszego i jeszcze wielu goli w BKS.