4 gole Kamila Uzdejczyka

Gabry Łukowe – Bieszczady Jankowce 2:6

Łukasz Pawlak 9, Dominik Bryndza 19, Kamil Uzdejczyk 20,26,65,89

W czwartej kolejce BKS rozgrywał na wyjeździe mecz z drużyną z Łukowego. Drużyna gospodarzy próbowała rozgrywać piłką od bramki i na początku meczu przejąć inicjatywę, jednak w 9 minucie BKS objął prowadzenie. Łukasz Pawlak w zamieszaniu podbramkowym ładnym strzałem pokonał bramkarza. Od tego momentu goście przejęli inicjatywę i w 19 minucie po ładnym podaniu Kacpra Bryndza Dominik Bryndza z 16 metrów pokonał bramkarza. Minutę później bardzoŁadnymstrzałem w okienko bramki popisał się KamilUzdejczyk. W 26 minucie po wrzutce Daniela Lipki kolejną bramkę strzelił Kamil Uzdejczyk. Do przerwy zaatakowała drużyna gospodarzy, miała swoje sytuacje, zwłaszcza po groźnych strzałach z dystansu, ale wynik nie uległ zmianie. Po przerwie padły również cztery bramki, najpierw zawodnik Łukowego w 64 minucie zmniejszył rozmiary porażki, ale już minutę później po rzucie rożnym łądnym strzałem głową strzelił swoją trzecią bramkę Kamil Uzdejczyk. W końcówce najpierw drużyna gospodarzy strzeliła bramkę, a w 90 minucie czwartego gola dołożył Kamil Uzdejczyk wykorzystując ładne podanie od Kacpra Bryndza. BKS zagrał dobre spotkanie, udało się wykorzystać sytuację w pierwszej połowie, w drugiej połowie brakło trochę koncentracji i lepszego wykorzystania groźnych kontr, ale to był dobry mecz wszystkich zawodników.

Skład:T. Franke– M. Bryndza, P. Stefanowski, Ł. Pawlak, K. Dunaj – D. Bryndza, (70 H. Mazgaj) K. Bryndza, D. Kaliciński, D. Lipka (70 M. Mikołajczak) – A. Zieliński (75 P. Uluszczak), Kamil Uzdejczyk