Zwycięstwo na początek

Lotnik Ustjanowa - Bieszczady Jankowce 2:3

Kacper Bryndza 26, Kamil Uzdejczyk 46, bramka samobójcza 57

Rundę wiosenną BKS rozpoczął od wyjazdowego meczu w Ustrzykach dolnych z drużyną Lotnika Ustjanowa. Od początku zarysowała się przewaga gości, lecz nie przekładała się na liczbę sytuacji bramkowych, a jedynie na dużą ilość stałych fragmentów gry. W 18 minucie to jednak drużyna gospodarzy zdobyła bramkę, po dalekim wybiciu zawodnik Lotnika wykorzystał sytuację sam na sam. Kilka minut później bliźniacza akcja i drużyna gospodarzy wygrywa dwiema bramkami. W 27 minucie kontaktową bramkę ładnym szczupakiem strzela Kacper Bryndza po ładnej, indywidualnej akcji Kamila Udejczyka. Do końca pierwszej połowy BKS atakuje, ale dobrych sytuacji nie wykorzystują Andrzej Zieliński i Kamil Uzdejczyk, a ładny strzał z rzutu wolnego Mateusza Bryndza broni bramkarz. Pierwsza minuta drugiej połowy i pada wyrównanie, podanie Kacpra Bryndza wykorzystuje strzałem lewa noga Kamil Uzdejczyk. Już 10 minut później BKS strzela kolejną bramkę, po wrzucie z autu Krystiana Uzdejczyka piłkarz gospodarzy pokonuje swojego bramkarza. Cały czas stroną przeważającą są goście, a dobre sytuacje marnują Dominik Bryndza, Kacper Dunaj, Kamil Uzdejczyk i Kacper Bryndza. Warto pochwalić bramkarza gospodarzy, który kilka razy bardzo ładnie bronił groźne strzały m.in. strzał 18 metrów Daniela Lipki. W 90 minucie po groźnej akcji piłkarz Lotnika trafia w poprzeczkę, jednak już do końca wynik nie ulega zmianie i BKS inkasuje ważne trzy punkty.

Skład: K. Namirowski-M. Bryndza, K. Dunaj, P. Stefanowski, K. Miśko-D. Bryndza (70 W. Murawski), D. Kaliciński (46 Krystian Uzdejczyk), D. Lipka, K. Bryndza-A. Zieliński (70 K. Lada), Kamil Uzdejczyk (87 Maciej Uzdejczyk)