Podsumowanie rundy jesiennej

Sezon 2018/2019 Runda jesienna

Po pierwszej rundzie sezonu BKS zajmuje 6 miejsce ze stratą 6 punktów do lidera, jesienią zespół rozegrał 11 spotkań, zdobył 18 punktów, 5 spotkań wygrał, 3 spotkania zremisował i trzykrotnie przegrał, bilans bramkowy 26-24. U siebie bilans 4-0-2, bramki 14-12, na wyjeździe 1-3-1, bramki 12-12. Sezon rozpoczął się od dwóch pewnych zwycięstw 2:0, następnie pechowa porażka w Polańczyku 3:4. Następnie dwa dobre spotkania, pewna wygrana u siebie z Pionierem Średnia Wieś i remis 4:4 w Olszanicy po odrobieniu trzech bramek. Później jedyne wyjazdowe zwycięstwo w Tyrawie Wołoskiej, a następnie cztery mecze bez zwycięstwa i zwycięstwo w ostatniej kolejce z drużyną Zalewu Myczkowce. Zdarzały się w tej rundzie bardzo dobre spotkania, niestety też bardzo słabe, a także mecze, w których brakowało nam skuteczności, by wygrać i takie, w których traciliśmy ważne punkty w ostatnich minutach gry.

Mecze szczegółowo :

S Lotnik Ustjanowa 2:0 D. Bryndza 62, K. Bryndza 90

P.Stefanowski – M.Bryndza, Mateusz Uzdejczyk, K. Dunaj, Ł.Pawlak – D. Bryndza, Krystian Uzdejczyk (70 M.Fic), D. Lipka, K. Bryndza – A. Zieliński (55 G. Weremiński), D. Kaliciński

S Gabry Łukowe 2:0 M. Bryndza 40, D. Bryndza 57

T. Franke – M. Bryndza, Mateusz Uzdejczyk, P.Stefanowski, Ł.Pawlak – D. Bryndza(63 M.Mikołajczak), D. Lipka, K.Dunaj, K.Bryndza – A. Zieliński(46 G. Weremiński), D. Kaliciński

W Nelson Polańczyk 3:4 A. Zieliński 20, D. Kaliciński 50, K.Dunaj 70

T. Franke – M. Bryndza, P. Stefanowski, K. Dunaj, Ł.Pawlak – Ł.Usyk(70 M.Brajewski),D. Lipka, D. Kaliciński, K. Bryndza – A. Zieliński(80 Maciej Uzdejczyk), D.Bryndza

S Pionier Średnia Wieś 3:1 Ł.Pawlak 17, A.Zielińśki 19, Kamil Uzdejczyk 70

T.Franke – M.Bryndza, K. Dunaj, P.Stefanowski, Ł.Pawlak – D.Bryndza, D.Lipka, D.Kaliciński(75 Maciej Uzdejczyk), K.Bryndza – A.Zieliński, Kamil Uzdejczyk

W LKS Olszanica 4:4 Kamil Uzdejczyk 14, 87, A.Zieliński 58, K.Bryndza 90

J.Usyk – P.Stefanowski, K.Dunaj, D.Lipka, P.Uluszczak(46 Maciej Uzdejczyk) – D. Bryndza, M.Fic(65 T.Franke), D.Kaliciński – A.Zieliński, Kamil Uzdejczyk

W LKS Tyrawa Wołoska 3:2 Ł.Pawlak 61, Kamil Uzdejczyk, 71, K.Bryndza 90

T.Franke – M.Bryndza, K.Dunaj, D.Lipka, Ł.Pawlak – D.Kaliciński, M.Fic (54 Maciej Uzdejczyk), Krystian Uzdejczyk, K.Bryndza – A.Zieliński, Kamil Uzdejczyk

S LKS Czaszyn 2:6 Kamil Uzdejczyk 65, Kamil Mazgaj 75

J.Usyk – P.Stefanowski, K.Dunaj ,G. Weremiński, Ł.Pawlak – D.Bryndza(53 K.Mazgaj), Maciej Uzdejczyk, D.Kaliciński, D.Lipka – A.Zieliński(80 M.Fic), Kamil Uzdejczyk

W Orzeł Górzanka 2:2Kamil Uzdejczyk 3, D.Kalicińśki 47

P.Stefanowski – K.Dunaj, Maciej Uzdejczyk, Mateusz Uzdejczyk, Ł.Pawlak(40 K.Miśko) – D.Lipka, D.Kaliciński, Krystian Uzdejczyk, K.Bryndza – A.Zieliński(80 S.Lipka), Kamil Uzdejczyk

S Osława Zagórz 2:5 Kamil Uzdejczyk 2,57

T.Franke – M. Bryndza, Mateusz Uzdejczyk(60 G. Weremińśki), P. Stefanowski, K.Dunaj – D.Bryndza(75 S.Lipka), D.Lipka, D.Kaliciński(75 Maciej Uzdejczyk), K.Bryndza –A.Zieliński(46 K.Miśko), Kamil Uzdejczyk

W Otryt Lutowiska 0:0

T.Franke – P.Stefanowski, K.Dunaj, D.Lipka, P.Uluszczak – K.Miśko, D.Kaliciński, Kamil Uzdejczyk, K.Bryndza –A.Zieliński, D.Bryndza

S Zalew Myczkowce 3:0 A.Zieliński 30, Kamil Uzdejczyk 36, Mateusz Uzdejczyk 90

J.Usyk – P.Stefanowski, Mateusz Uzdejczyk, K.Dunaj, K.Miśko – D.Lipka, D.Kaliciński, Krystian Uzdejczyk(46 P.Uluszczak), M.Bryndza – A.Zieliński(70 S.Lipka), Kamil Uzdejczyk

Zawodnicy

W rundzie jesiennej w barwach BKS Jankowce wystąpiło 23 zawodników. Do zespołu po kilku latach przerwy wrócił Miłosz Fic Komplet minut w rundzie rozegrali Kacper Dunaj i Daniel Lipka (11 spotkań 990 minut), za nimi jest Dawid Kaliciński który wystąpił w 11 spotkaniach i zaliczył 960 minut. Najwięcej bramek strzelił Kamil Uzdejczyk – 9, drugie miejsce Andrzej Zieliński z czterema trafieniami. Najwięcej asyst miał Kacper Bryndza -5. Najwięcej żółtych kartek dostali Mateusz Uzdejczyk i Mateusz Bryndza (po dwie). Jedyną czerwoną kartką ukarany został Mateusz Uzdejczyk