Wygrana w Łukowem

Gabry Łukowe - Bieszczady Jankowce 3:4

Kamil Uzdejczyk 26, 49, Krystain Uzdejczyk 41, K. Miśko 87

Drugi z rzędu wyjazdowe spotkanie na wiosnę w Łukowem. BKS zaczął kiepsko, drużyna gospodarzy miała swoje sytuacje, kilkukrotnie groźnie piłkarze Gabrów uderzali z dystansu, ale bardzo dobrze w bramce spisywał się Konrad Namirowski. BKS otrząsnął się z ataków gospodarzy i w 26 minucie padł gol Kamila Uzdejczyka. Dawid Kaliciński dośrodkował z rzutu rożnego, a Kamil ładnym strzałem głową pokonał bramkarza. W 41 minucie goście objęli prowadzenie, po ładnej, indywidualnej akcji Krystian Miśko podał idealnej do Krystian Uzdejczyka, który wykorzystał sytuację. Od początku drugie połowy BKS zaczął groźnie atakować, stwarzając sobie dużo sytuacji, jedną z nich w 49 minucie wykorzystał Kamil Uzdejczyk. Obie drużyny miały swoje sytuacje, ale nie potrafiły ich wykorzystać, dopiero w 80 minucie gospodarze strzelili bramkę kontaktową. Już 7 minut później po strzale z rzutu wolnego Krystiana Misko i rykoszecie BKS znów podwyższył prowadzenie. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 2:4, w ostatniej akcji meczu dobrze prowadzący mecz sędzia podjął bardzo kontrowersyjną decyzję i podyktował rzut karny dla gospodarzy, który został pewnie wykorzystany. Mecz zakończył się wynikiem 3:4, za bardzo dobre spotkanie należy pochwalić Konrada Namirowskiego i Krystiana Uzdejczyka.

Skład: K. Namirowski - M. Bryndza, P. Stefanowski, D. Lipka, K. Miśko - Kamil Uzdejczyk, Krystian Uzdejczyk(80 W. Murawski) Kaliciński, K. Bryndza - A. Zieliński(46 K. Dunaj), K. Lada ( 75 S. Lipka)