Skok na trzecie miejsce

Bieszczady Jankowce - LKS Olszanica 2:0

Dominik Bryndza 18, Dawid Kaliciński 38

BKS podejmował u siebie drużynę LKS Olszanica, sąsiada z tabeli, więc było to bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn. Od początku to gospodarze mieli przewagę, tworzyli sobie sytuacje, lecz dobrze w bramce gości spisywał się bramkarz. W 18 minucie po ładnym dośrodkowaniu Kamila Uzdejczyka lewą noga gola głową strzelił Dominik Bryndza. Chwilę później strzelec bramki odwdzięczył się asystentowi ładnym podaniem, ale Kamil Uzdejczyk trafił w słupek. Kilka minut później bardzo ładny strzał przy słupku Kacpra Bryndza obronił bramkarz gości. BKS miał przewagę, ale drużyna z Olszanicy też miała swoje szanse na strzelenie bramki.Dobre sytuacje mieli również Dominik Bryndza i Andrzej Zieliński, ale ich strzały zostały zablokowane lub bronił bramkarz. Wynik uległ zmianie w 38 minucie, Dawid Kaliciński dobił piłkę do bramki po błędzie bramkarza, który wypuścił piłkę po strzale z rzutu wolnego. W drugiej połowie bliżej strzelenia kolejnej bramki byli gospodarze, dobre sytuacje do strzelenia bramki zmarnowali Tomasz Franke i Kamil Lada, a Mateusz Bryndza uderzył z rzutu wolnego w poprzeczkę. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, BKS dalej jest niepokonany w rundzie wiosennej. Po spotkaniu warto pochwalić cały blok defensywny, który nie pozwolił piłkarzom LKS Olszanicy na zbyt wiele, a szczególnie Mateusza Bryndza, który zagrał bardzo dobre spotkanie. BKS wskakuje na trzecie miejsce, mając pięć punktów straty do wicelidera i sześć do lidera.

Skład: K. Namirowski - M. Bryndza, P. Stefanowski, Mateusz Uzdejczyk (46 K. Lada), K. Miśko (62 W. Murawski) - D. Lipka, D. Kaliciński, K. Dunaj, K. Bryndza - D. Bryndza (50 Ł. Pawlak), Kamil Uzdejczyk (75 T. Franke)