Kolejne zwycięstwo

Bieszczady Jankowce - LKS Olszanica 5:2

Dawid Kaliciński 13,59, Kacper Bryndza 52, Kamil Uzdejczyk 85,90

BKS podejmował u siebie przedostatnią drużynę w tabeli LKS Olszanica, jednak nie zapowiadał się łatwy mecz, gdyż drużyna gości w poprzedniej kolejce pokonała Czaszyn, także jesienią zremisowała z gospodarzami 1:1. Od początku Jankowce ruszyły do ataku i już w 13 minucie Dawid Kaliciński wykorzystał sytuację sam na sam. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, gospodarze atakowali, jednak nie potrafili udokumentować przewagi bramkami. W 52 minucie Kacper Bryndza wykorzystał podanie od Kalicińskiego i było 2:0. W 57 minucie goście strzelili kontaktową bramkę po stałym fragmencie gry, jednak już dwie minuty później Kaliciński strzelił swoją drugą bramkę wykorzystując głową dośrodkowanie Krystiana Uzdejczyka. Jankowce miały swoje okazje na podwyższenie wyniku, ale nie zostały wykorzystane, za to jeden z kontrataków gości okazał się skuteczny i zamiast spokojnej przewagi zrobiło się nerwowo. W 85 minucie Kamil Uzdejczyk wykorzystał sytuację sam na sam i uspokoił mecz, a w 90 minucie dorzucił piątą bramkę dla Jankowiec wykorzystując karny podyktowany za faul na Krystianie Uzdejczyku. Drużyna BKS zagrała kolejne dobre spotkanie i wciąż ma szansę na awans do A klasy. Co ciekawe sędzia w protokole zapomniał o wpisaniu 5 bramki, więc istnieje prawdopodobieństwo, że wynik 4:2 zostanie utrzymany w tabeli.

Skład: J. Usyk – M. Bryndza, P. Stefanowski, M. Uzdejczyk (85 M. Brajewski), Ł. Pawlak – D. Lipka, Krystian Uzdejczyk, K. Dunaj, K. Bryndza – D. Kaliciński (65 H. Mazgaj), Kamil Uzdejczyk