Zwycięski gol w doliczonym czasie

BieszczadyJankowce– Orzeł Górzanka 1:0

Kacper Bryndza 90

Już dwa dni później w sobotę o 17.00 z powodu przełożenia meczu, BKS podejmował u siebie drużynę z Górzanki. Już na samym początku BKS miał dobre sytuacje, najpierw swojej sytuacji nie wykorzystał Dominik Bryndza, kilka minut później dobre sytuacje mieli Kacper Bryndza, Dawid Kaliciński i Kamil Uzdejczyk.Jankowce atakowały, a drużyna z Górzanki wyprowadzała groźne akcje, ale bardzo dobrze w bramce spisywał się Tomasz Franke. Do przerwy mimo kilku bardzo dobrych sytuacji wynik był bezbramkowy. W drugiej połowie BKS dążył do strzelenia pierwszej bramki, ale drużyna gości dobrze się broniła. Z tego powodu było dużo stałych fragmentów gry, po których wielokrotnie było groźnie, ale nie udało się umieścić piłki w siatce. W końcówce spotkania czerwoną kartką, za dwie żółte został ukarany Dawid Kaliciński. Gdy wydawało się, że wynik nie ulegnie zmianie w ostatniej akcji meczu indywidualną akcję przeprowadził Kamil Uzdejczyk, podał do Kacpra Bryndza, a ten strzałem do pustej bramki dał zwycięstwo Jankowcom. Goście postawili trudne warunki, był to bardzo ciężki mecz, nie tak dobry, jak poprzednie zabrakło wykorzystania sytuacji, po niektórych zawodnikach było widać zmęczenie, był to trzeci mecz w tym tygodniu, prawie w takim samym składzie.

Skład: T.Franke– M. Bryndza, D. Lipka, K. Dunaj, Ł. Pawlak – D.Bryndza (70 G.Weremiński), Krystian Uzdejczyk, D. Kaliciński, K. Bryndza – A. Zieliński, Kamil Uzdejczyk