Klęska w Zagórzu

Osława Zagórz - Bieszczady jankowce 4:2

Kamil Uzdejczyk 58, 80

BKS przegrał pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej i pogrzebał swoje szanse na awans w tym sezonie. Mecz w Zagórzu od początku nie układał się dla gości, gospodarze od początku mieli przewagę i w 8 minucie objęli prowadzenie. Po stracie bramkiJankowcepróbowały wyrównać, jednak większość akcji zatrzymywała się przed 16 metrem. Brakowało dokładnego przyjęcia lub dobrego ostatniego podania, również wiele stałych fragmentów gry nie przyniosło korzyści. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, nie była to dobra połowa w wykonaniu BKS. W 54 minucieOsławapodwyższyła prowadzenie, wykorzystując szybką kontrę. Cztery minuty później kontaktową bramkę strzelił KamilUzdejczykwykorzystując ładne podanie Andrzeja Zielińskiego.Jankowceliczyły na odrabianie strat, jednak kilka minut późniejOsławastrzeliła bramkę na 3:1. Ten gol podłamał gości, czego konsekwencją był gol na 4:1 dla gospodarzy. W końcówce rozmiary porażki zmniejszył KamilUzdejczyk. Był to bardzo słaby meczJankowiec, gospodarze stworzyli więcej sytuacji i je wykorzystali. W grze BKS brakło zdecydowania i podjęcia decyzji w okolicach 20metra. Wciąż utrzymujemy 3 miejsce, ale szansę na baraż są tylko teoretyczne.

Skład: J.Usyk– M. Bryndza, M.Uzdejczyk, P. Stefanowski, Ł.Usyk(60 P.Uluszczak) – D. Bryndza (63 M. Mikołajczak), D. Kaliciński, K. Bryndza, K. Dunaj – KamilUzdejczyk, A. Zieli