Wygrana na inaugurację

Bieszczady Jankowce - Nelson Polańczyk 3:1

Ł.Pawlak 12, Kamil Uzdejczyk 25, 80

W niedzielę 13 sierpnia BKS Rozpoczynał rozgrywki ligowe od meczu u siebie z Nelsonem Polańczyk. W poprzednim sezonie drużyna gości bliska była awansu do A klasy, tak więc spodziewano się ciężkiego spotkania. Od początku spotkania Jankowce miały przewagę i objęły prowadzenie po bardzo ładnym strzale zza pola karnego Łukasza Pawlaka. kilka minut później był on faulowany w polu karnym a jedenastkę pewnie wykorzystał Kamil Uzdejczyk. Parę minut później po ładne indywidualnej akcji Kamil Uzdejczyk był bliski strzelenia trzeciego gola. Tuż przed przerwą Nelson  strzelił kontaktową bramkę wykorzystując jeden ze stałych fragmentów gry. Od początku drugiej połowy Polańczyk zaczął mieć przewagę, jednak bardzo dobrze w obronie grała cała defensywa, a w ofensywie BKS wychodził z groźnymi kontrami. W 80 minucie bramkę ustalającą wynik spotkania strzelił po ładnym strzale zza pola karnego Kamil Uzdejczyk. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, obrona cały czas grała bardzo uważnie i skutecznie broniąc się przed stałymi fragmentami, również nie udało się strzelić czwartej bramki. Warto pochwalić całą drużynę za bardzo dobre spotkanie, zaangażowanie i walkę na każdym metrze boiska.

Skład : T.Franke - M.Bryndza, Mateusz Uzdejczyk, Ł.Pawlak, K.Dunaj - D.Bryndza(60 K.Bryndza), D.Kaliciński, Krystian Uzdejczyk, A.Dżugan(60 K.Mazgaj) - M.Zabawski(88 M.Rygielski), Kamil Uzdejczyk(88H.Mazgaj)

Powiązana galeria: