Męczarnie w Myczkowcach

Zalew Myczkowce - BKS JANKOWCE 3:4

Ł.Pawlak 49, 89, Krystian Uzdejczyk 62, K.Bryndza 86

Pierwszy mecz wyjazdowy w tym sezonie niestety nie wyglądał tak dobrze jak inauguracja. Od początku spotkania w Myczkowcach BKS miął problemy z kreowaniem sytuacji, zagrożenie sprawiał przeciwnikom po indywidualnych akcjach Kamil Uzdejczyk, a także inni zawodnicy po strzałach z dystansu. Myczkowce miały tez swoje szanse, ale dobrze w bramce spisywał się debiutujący w biało-niebieskich barwach Jakub Usyk. Tuż przed przerwą gospodarze objęli prowadzenie po sytuacji sam na sam. Druga połowa zaczęła się od wyrównania, po ładnym strzale Łukasza Pawlaka. po wyrównaniu BKS zaczął stwarzać kolejne sytuacje, a bramkę na 2:1 strzelił Krystian Uzdejczyk po dobrym podaniu Zabawskiego. Gdy wydawało się, że Jankowce strzelą kolejne bramki, drużyna Zalewu wykorzystała błędy w kryciu i strzeliła dwie bramki po stałych fragmentach gry (aut, rzut rożny). Przed końcem spotkania BKS ruszył do ataku i wyrównującego gola po ładnej asyście Dunaj strzelił wprowadzony z ławki Kacper Bryndza. W 90 minucie bramkę decydującą o drugim zwycięstwie w sezonie strzelił w zamieszaniu podbramkowym Łukasz Pawlak. W ostatniej minucie Myczkowce miały groźną sytuację, ale strzał z 18 metrów z rzutu wolnego okazał się niecielny. BKS nie zagrał tak dobrego meczu jak przed tygodniem, ale warto pochwalić zespół za umiejętność podniesienia się w trudnym momencie. Kolejny raz z dobrej strony pokazał się Łukasz Pawlak, który oprócz dobrej gry w obronie strzelił dwie bramki.

Skład : J.Usyk - M.Bryndza, Mateusz Uzdejczyk, Ł.Pawlak, K.Dunaj - Krystian Uzdejczyk(70 M.Mikołajczak), Ł.Usyk(55 D.Bryndza), A.Dżugan(55 M.Zabawski), D.Lipka(85 H.Mazgaj) - Kamil Uzdejczyk, D.Kaliciński(65 K.Bryndza)