Strzelanina w Jankowcach

BieszczadyJankowce–LKS Tyrawa Wołoska 5:3

Dominik Bryndza 24, KamilUzdejczyk 31,62,83, Kacper Bryndza 90

W czwartek 3 maja BKS podejmował u siebie drużyną z Tyrawy Wołoskiej. Początek meczu był kiepski, bo po niewykorzystanych sytuacjach przezJ ankowce goście objęli prowadzenie. W 24 minucie po indywidualnej akcji wyrównał Dominik Bryndza, już kilka minut później pewnie karnego wykorzystał KamilUzdejczyk. Do przerwy wynik się utrzymał, ale na początku drugiej połowy drużyna z Tyrawy wykorzystała błąd obrony i wyrównała.Jankowce co chwila stwarzały groźne sytuacje, ale nie potrafiły ich zamienić na gola, było dużo stałych fragmentów, po których było blisko trzeciego gola. W 62 minucie ładnym strzałem po stałym fragmencie gry popisał się Kamil Uzdejczyk. Kilka minut później sytuacja Jankowiec skomplikowała się, ponieważ czerwoną kartkę za drugą żółta dostał MateuszUzdejczyk. BKS dobrze się bronił, ale 10 minut przed końcem drużyna gości po indywidualnej akcji jednego z piłkarzy. Jednak trzy minuty później bardzo dobrze w polu karnym zachował się Kamil Uzdejczyk i wyprowadził BKS na prowadzenie. W 90 minucie ładny strzałem z woleja wynik ustalił Kacper Bryndza. BKS zagrał kolejne dobre spotkanie, pokonał u siebie drużynęTyrawy i zbliża się do trzeciego miejsca w tabeli.

Skład: T. Franke – M. Bryndza, P. Stefanowski, Mateusz Uzdejczyk, Ł. Pawlak – D. Bryndza(73 P. Uluszczak), K. Bryndza, D. Lipka, K. Dunaj – Kamil Uzdejczyk, A. Zieliński