Seria meczów bez porażki u siebie przerwana

BKS Jankowce - Orzeł Górzanka 3:4

A.Zieliński 19, K.Bryndza 64, M.Mikołajczak 84

W niedzielę 17 sierpnia o godzinie 13 BKS zmierzył się u siebie z drużyną Orła Górzanki. Już w 12 minucie goście objęli prowadzenie z rzutu rożnego, 7 minu później wyrównał Andrzej Zieliński w sytuacji sam na sam. Pierwsze 30 minut spotkania należało do gospodarzy, jednak w końcówce pierwszej połowy to drużyna z Górzanki stworzyła dobre sytuacje po kontratakach. Ogólnie w pierwszej połowie obie drużyny stwarzały miały swoje szanse , ale po obu stronach dobrze zachowywali się bramkarze. W drugie połowie mecz był wyrównany, jednak w 61 minucie Orzeł po szybkiej kontrze objął prowadzenie, trzy minut później w zamieszaniu podbramkowym wyrównał Kacper Bryndza. Gdy wydawało się, że gospodarze mocniej zaatakują, dwie minuty po wyrówaniu wykorzystali kolejną kontrę, a w 75 minucie kolejna ich szybka akcja zakończyła się faulem w polu karnym i pewnym wykorzystaniem rzutu karnego. W 83 minucie Maciej Mikołajczak wykorzystał zamieszanie podbramkwoe i zmneijszył rozmiary porażki. BKS atakował do ostatniej minuty, niestety tym razem nie udało się doprowadzić do remisu i Jankowce przegrały pierwszy raz na swoim boisku od 13 spotkań. Cała drużyna wykazała się dużym zaangażowaniem, ale w szczególności warto pochwalić bramkarza Jakuba Usyka, który w kilku sytuacjach wykazął się dużymi umiejętnościami. BKS zachował 3 miejsce w tabeli, ale ma już 6 punktów straty do prowadzącego Czaszyna.

Skład : J.Usyk - K.Miśko, Mateusz Uzdejczyk, M.Brajewski (70 T.Franke), Ł.Pawlak - D.Bryndza (30 M.Mikołajczak), D.Kaliciński, K. Dunaj, Kamil Uzdejczyk - A.Zieliński, K.Bryndza

Powiązana galeria: