Pierwsza porażka

LKS Tyrawa Wołoska - Bieszczady Jankowce 3:1

Kamil Uzdejczyk 37

Na drugi mecz wyjazdowy w tym sezonie, BKS pojechał osłabiony brakiem kilku podstawowych zawodników. Gospodarze w czterech pierwszych meczach zdobyli jeden punkt. Pierwsza połowa nie zachwycała poziomem, mecz był wyrównany, ale w 37 minucie to Jankowce objęły prowadzenie, ładnym podaniem popisał się Łukasz Pawlak, a sytuację sam na sam wykorzystał Kamil Uzdejczyk, jeszcze przed przerwą drużyna Tyrawy wyrównała. W drugiej połowie BKS uzyskał przewagę, jednak nie udało się wykorzystać żadnej z sytuacji (między innymi ładne uderzenie Pawlaka w poprzeczkę). W 72 minucie drużyna z Tyrawy Wołoskeij strzeliła bramkę po rykoszecie, a kilka minut później gospodarze wykorzystali kontratak i ustalili wynik spotkania na 3:1. Do końca meczu żadna z druzyn nie stworzyła grożnych sytuacji i BKS przegrał pierwsze spotkanie w tej rundzie

Skład : J.Usyk - K.Miśko, K.Dunaj, M.Brajewski, Ł.Pawlak - H.Mazgaj(80 M.Rygielski), A.Dżugan(46 M.Uzdejczyk) K.Bryndza (87 T.Franke), D.Kaliciński - A.Zieliński, Kamil UZdejczyk