Rozpoczęcie sezonu

W niedzielę 19 sierpnia BKS zainauguruje nowy sezon B klasy. Przed pierwszym spotkaniem w lidze Jankowce zajęły trzecie miejsce w turnieju o puchar burmistrza miasta i gminy Lesko (porażka w półfinale w karnych z Sanovią oraz zwycięstwo po karnych z Średnią Wsią w meczu o trzecie miejsce) oraz przegrały sparing z Olszanicą 0:7.

W tym sezonie tak jak w poprzednim będzie występować 12 drużyn, nie będziemy rywalizować z drużynami z Poraża i Niebieszczan, które awansowały do A klasy. Nie spadła do nas żadna drużyna, za to powstały dwie nowe drużyny Lotnik Ustjanowa oraz Otryt Lutowiska, który wraca do rywalizacji po dwuletniej przerwie. Sezon rozpoczynamy 19 sierpnia o godzinie 13.00 spotkaniem u siebie z debiutantem z Ustjanowej, a kończymy 28 października meczem u siebie z Zalewem Myczkowce.

Przed rozpoczęciem sezonu udało się definitywnie pozyskać Kacpra Dunaja z Sanovii Lesko, a także po kilku latach przerwy do gry w biało – niebieskich barwach wraca Miłosz Fic