Kolejne wysokie zwycięstwo

LKS Czaszyn - Bieszczady Jankowce 2:6

Kamil Uzdejczyk 7, 9, 21, Kacper Dunaj 66, Krystian Miśko 71, Kacper Bryndza 85

Po trzech meczach z rzędu u siebie BKS pojechał na mecz wyjazdowy do Czaszyna. Od początku mecz dobrze się układał bo już w 7 minucie po zagraniu Dawida Kalicińskiego Kamil Uzdejczyk ładnym strzałem pokonał bramkarza. Już dwie minuty później kolejna sytuacja wykorzystana przez Kamila, sprytny strzał obok bramkarza, po podaniu Kacpra Dunaja. Kolejny gol padł w 21 minucie, znów Kamil Uzdejczyk, tym razem strzałem głową po zagraniu z rzutu rożnego. Po trzech bramkach w szeregach gości wkradło się rozluźnienie i drużyna gospodarzy strzeliła do przerwy dwie bramki. BKS miał swoje sytuacje, ale nie wykorzystali ich Kacper Bryndza, Dominik Bryndza i Wojciech Murawski. W drugiej połowie Jankowce panowały na boisku, po ładne akcji Wojciech Murawski trafił w słupek, a dobitka Kamila Uzdejczyka była niecelna. W 66 minucie ładna, dwójkowa akcja Kamila Uzdejczyka i Kacpra Dunaja i ten drugi ładnym strzałem pakuje piłkę do siatki. Pięć minut później po rzucie rożnym bardzo ładnym strzałem podwyższa prowadzenie Krystian Miśko. Kolejny gol w tym spotkaniu, znów po rzucie rożnym, zagranie Dawida Kalicińskiego wykorzystuje Kacper Bryndza. Do końca spotkania wynik nie ulega zmianie, choć obie drużyny maja swoje sytuacje. Kilkukrotnie z dystansu próbował Tomasz Franke, jednak nie udał mu się zaskoczyć bramkarza. BKS wygrywa kolejne spotkanie, cieszą na pewno bramki ze stałych fragmentów gry, a także dobra dyspozycja strzelecka Kamila Uzdejczyka i tez dobry mecz skrzydłowych, Dawida Kalicińskiego i Kacpra Dunaja.

Skład: K. Namirowski - M. Bryndza, Mateusz Uzdejczyk( 58 Maciej Uzdejczyk), P. Stefanowski, K. Miśko - D. Bryndza, D. Kaliciński, K. Dunaj, K. Bryndza - Kamil Uzdejczyk, W. Murawski(65 T. Franke)