Brak kar

Rafał Kraśnianka

18.04.2021

W niedzielne popołudnie na stadionie LKS-u Tanew Wola Wielka doszło do spotkania ligowego pomiędzy drużyną z Opaki.

. Mecz rozpoczął się od nerwowej i wyrównanej gry. W pierwszych 10 minutach oba zespoły nie stworzyły żadnej groźnej akcji, jednak w 15 min mocnym strzałem na bramkę Jakub Patałuch zaskoczył bramkarza z Opaki. Od tego momentu gospodarze stwarzali sobie więcej groźnych akcji czego wynikiem była strzelona w 35min bramka autorstwa Rafała Skibińskiego. Asystę przy tej bramce zaliczył nasz świeży nabytek Rafał Gęśla. Piłkarze Tanwi nie spoczywali na laurach i 5 min później przy dużej pomocy bramkarza piłkę w siatce umieścił Michał Zaborniak. Piłkarze Gospodarzy do końca pierwszej połowy szukali okazji na podwyższenia wyniku ale niestety ta sztuka się nie udała. Na drugą połowę nasza ekipa wyszła w dobrych nastrojach. Druga odsłona meczu zaczęła się układać po naszej myśli. Tuż po gwizdku rozpoczynającym drugą część meczu podanie, świetnie dziś dysponowanego Rafała Skibińskiego wykorzystał król strzelców naszej drużyny Sylwester Kuks ustalając wynik meczu 3:0 dla gospodarzy. Wynik meczu nie zmienił się do końca spotkania choć Tanew próbowała podwyższyć owy rezultat. Mecz możemy zaliczyć do udanych. Nasza drużyna strzeliła trzy bramki. Ten wynik na pewno cieszy ale musimy pamiętać ze graliśmy z drużyną z ostatniego miejsca w tabeli. Następny mecz na wyjeździe z Wólką Krowicką pokaże na jakim poziomie znajduje się gra naszego zespołu.

Tanew: P.Panek, K.Ziobrowski©, M.Kraśnianka, J.Patałuch, W.Mroczek(R.Niedużak),R.Skibiński, R.Gruszczyński, M.Zaborniak(Ł.Adamek), D.Gałka, R.Gęśla(M.Chmielowiec), S. Kuks(S.Sztandera)
Bramki: R. Skibiński(35min), M. Zaborniak(40min), S.Kuks(47min)