Tanew Wola Wielka Gospodarze

Tomasz Kuc

Rafał Kraśnianka

18.04.2021

Dnia 05.04.09r. na stadionie LKS TANEW WOLA LIELKA odbył się mecz ligowy otwierający rundę wiosenną pomiędzy LKS TANEW WOLA WIELKA A GRANICZNI KROWICA .

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia gospodarzy. Już w 10 min po silnej wrzutce Jakuba Patałucha obrońca gości skierował piłkę na słupek bramki i mało brakowało a piłkarze Tanwi objęli by prowadzenie. Gospodarze umiejętnie rozgrywali piłkę w środku pola, w 13 min gry po dokładnym podaniu Rafała Skibińskiego Sylwester Kuks przyjął piłkę i soczystym strzałem pokonał bramkarza. Piłkarze Tanwi do końca pierwszej części gry nadawali tempo gry i stwarzali groźne sytuacje pod bramką przyjezdnych. Gospodarze do szatni schodzili z bramkową przewagą.

Po przerwie piłkarze wyszli na boisko bez żadnych zmian. Gospodarze przez 15 min dyktowali przebieg gry i stwarzali groźne sytuacje pod bramką Granicznych. Przyjezdni bronili się a zarazem wyprowadzali kontrataki. W 65 min Graniczni poprzestawiali swoją taktykę i zaczęli umiejętnie rozgrywać piłkę i stwarzać sytuacje podbramkowe. Gospodarze ambitnie bronili się ale w 80 min doszło do zamieszania pod bramką Tanwi, bramkarz próbując zapobiec przed zagrożeniem sfaulował napastnika przyjezdnych i wynikiem tego sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Kubiszyn Janusz i mocnym strzałem pokonał bramkarza .Na objęcie prowadzenia piłkarzom Tanwi zabrakło już czasu i wynik nie uległ zmianie.

Graniczni Krowica
Ważny D. Chomyszyn M. Nizierski H. Furgała M. Czała K. Furgała P. Pukas J. Kopciuch A. (75- Olszewski J.) Pukas W(65-Szczygieł Daniel). Kubiszyn J.

Tanew Wola Wielka

Panek P. Gałka D. Gruszczyński R. Patałuch J(50- Kuc T). Kuks S. Skibiński R. Mrówka R. Ziobrowski K. Kraśnianka M. Gęśla R. Zaborniak M(80- Chmielowiec M).

Bramki: Kuks S.(13) Kubiszyn J(80)

Przepraszamy za zwłokę ale mamy awarię i narazie jest tylko opis. Zdjęcia powinny byc juz jutro wieczorem.