kubaap

28.06.2021

RELACJA

Trzeci raz z rzędu dzielimy się punktami.

Tym razem po ciężkim meczu remisujemy z Jasienicą Rosielną 2-2. Początek meczu był dla nas bardzo udany, długa piłka do Kamila Ryby, nasz wahadłowy wychodzi sam na sam, bramkarz go fauluje i mamy rzut karny. Do jedenastki podchodzi Dawid Brodzicki i uderza w samo okienko. Gospodarze mieli znakomitą okazję do wyrównania również z rzutu karnego, jednak Kuba Prugar wyczuł intencje strzelca i znakomicie obronił jego strzał. Prowadzenie podwyższył po rzucie rożnym Sławek Glazar, który wykorzystał dośrodkowanie Ryby. Mieliśmy szansę właściwie zamknąć ten mecz, Kamil Rachwalski mija bramkarza, strzela w światło bramki, jednak obrońca ofiarną interwencją ratuje swoją drużynę przed stratą gola. Zamiast wyniku 3-0 do przerwy, było jedynie 2-1, gdyż Błękitni po rzucie rożnym łapią kontakt.

Druga połowa była zdecydowanie gorsza w naszym wykonaniu, Jasienica zepchnęła nas do obrony i przeważała przez praktycznie cały czas. Efektem tego był gol wyrównujący, strzelony z dalszej odległości. Gospodarze mieli kolejne groźne okazje, jednak kilka razy świetnie interweniował Kuba. U nas najlepszą sytuację miał Filip Kędra, jednak uderzył tuż obok słupka.

Obie drużyny mogły to spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyść, dlatego remis można uznać za sprawiedliwy wynik.

Wielkie podziękowania dla naszych kibiców, którzy mimo niesprzyjającej pogody jak zawsze licznie wspierali naszą drużynę.