Płomień Zmiennica Gospodarze

• Faule 13
  • Żółte kartki 1

RELACJA:

Drugi raz w tym sezonie remisujemy z drużyną ze Zmiennicy. Mimo sporego niedosytu, należy uszanować ten punkt, gdyż zdobyliśmy go na bardzo trudnym terenie. Mecz rozpoczęliśmy świetnie, już w 5 minucie dogranie ze skrzydła Kamila Rachwalskiego, piłkę przejmuje Rafał Żyłka i strzałem przy słupku otwiera wynik. Kilka chwil później Karol Marynowski przyjmuje piłkę za polem karnym i fenomenalnym uderzeniem w samo okienko podwyższa prowadzenie. W tym momencie wkradło nam się lekkie rozluźnienie i po wrzutce z rożnego Płomień łapie kontakt. Trzeba przyznać, iż gospodarze bardzo dobrze wykonywali stałe fragmenty gry, mieliśmy z tym duże problemy. Jednak my również potrafimy to robić, co pokazaliśmy w 20 minucie, Maciek Irzyk sprytnie dogrywa w pole karne, strącenie Dawida Brodzickiego i ponownie prowadziliśmy dwiema bramkami. Niestety nie trwało to długo, po kolejnym stałym fragmencie znowu tracimy bramkę z główki.

Druga połowa była pod względem sytuacji bramkowych dla naszego zespołu o wiele lepsza. Stworzyliśmy wiele klarownych okazji, jednak bramkarz Zmiennicy świetnie bronił, lub po prostu brakowało celności. Najlepszą miał nasz kapitan, dostał piłkę na linii szesnastki, miał przed sobą jedynie bramkę, jednak minimalnie przeniósł piłkę nad poprzeczką. A jak wszyscy dobrze wiemy, niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, w samej końcówce kolejne dośrodkowanie, strzał głową i Zmiennica wyrównuje.

Szkoda, że nie udało nam się dowieść wyniku, jednak z pewnością będzie to dla nas cenna lekcja na przyszłość.

Już w najbliższą niedzielę podejmować będziemy u siebie lidera z Jabłonicy. Łatwo nie będzie ale z pewnością damy z siebie wszystko.

Bramka Rafała Żyłki

Bramka Karola Marynowskiego

Bramka Dawida Brodzickiego

Statystyki, relacja, wideo od Cypriana Cyrka.