Skarbek Andrzej Trener
Gomółka Andrzej Kierownik drużyny

kubaap

09.05.2021

W pierwszych czterech meczach rundy wiosennej zaliczamy trzecie zwycięstwo. Tym razem bardzo pewnie pokonujemy ostatnią w tabeli drużynę z Jasionki. Tym samym rewanżujemy się za bolesną porażkę z jesieni. Pierwsza połowa była pełna walki, brakowało stuprocentowych okazji z obu stron. Najlepszą miał Kamil Ryba, który oddał świetny strzał zza szesnastki, jednak jeszcze lepiej interweniował bramkarz Huraganu. Worek z bramkami rozwiązał Sławek Glazar, który strzelił z główki po dośrodkowaniu Ryby z rożnego. Pod koniec pierwszej części spotkania Adam Górniak wrzucił piłkę w pole karne, obrońca skiksował i posłał piłkę do własnej bramki.

W drugiej połowie mieliśmy sporo świetnych okazji. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Kamil Rachwalski, wpadł na pełnej szybkości w pole karne, minął bramkarza i z ostrego kąta umieścił piłkę w siatce. Niedługo potem Kacper Zajdel wykłada piłkę do Kamila, który po raz drugi pokonuje bramkarza. Następny gol to sytuacja sam na sam, którą bez większych problemów wykorzystuje Krzysiek Kondoł. Ostatnia bramka padła po rajdzie od połowy Kamila Ryby, który mają przed sobą tylko bramkarza obsłużył podaniem Kamila Rachwalskiego, który strzałem do pustaka drugi raz z rzędu kompletuje hat-tricka. Po drodze mieliśmy jeszcze sporo niezłych okazji, lecz bramkarz Jasionki wielokrotnie świetnie interweniował. Po takim meczu cieszy na pewno ilość bramek strzelonych, ale warto zaznaczyć, iż pierwszy raz w rundzie zachowujemy czyste konto. Co prawda Sebastian nie miał wielu okazji by się wykazać, ale kiedy trzeba było, był na posterunku.

Już w najbliższą środę o godzinie 17:00 czeka nas kolejny ważny mecz, gdyż podejmiemy u siebie drużynę z Górek. Liczymy na kolejne dobre zawody naszych zawodników.