Iskra Iskrzynia Gospodarze

kubaap

04.07.2021

RELACJA:

Remisem zakończył się mecz w Iskrzyni.

Po tym meczu pozostaje jednak spory niedosyt. Zaczęliśmy świetnie, strzał z dystansu Rafała Żyłki odbija przed siebie bramkarz, na dobitkę idzie Patryk Sawa i zdobywa swoją pierwszą bramkę w seniorach GKS. Niedługo potem gospodarze wyrównują, strzał zza pola karnego, piłka wpada w kałuże i przelatuje Kubie pod ręką. My jednak prowadzimy dalej grę. W polu karnym przez bramkarza sfaulowany zostaje Sławek Glazar i mamy jedenastkę. Do niej podchodzi kapitan Dawid Brodzicki i pewnie ją wykorzystuje.

Drugą połowę również zaczynamy świetnie, Kamil Rachwalski podaje do Sławka Glazara, który uderza zza szesnastki i podwyższa prowadzenie. Iskra ponownie łapie kontakt po dalekim wrzucie z autu. Około 60 minuty doszło do dosyć sporej kontrowersji, gdyż Adam Górniak został ukarany dwoma żółtymi kartkami w trakcie jednej akcji. Fakt, Adam dwa razy faulował, aczkolwiek według mojej subiektywnej opinii podwójne karanie było niepotrzebne. Jednak sędzia podjął taką decyzję i należało się z tym pogodzić. Niestety Iskrzynia wyrównała ponownie po dalekim wrzucie z autu. Do końca meczu obie drużyny próbowały zdobyć upragnioną bramkę, jednak się to nie udało. Mimo że graliśmy jednego mniej, to właśnie my mieliśmy najlepszą sytuację, Kamil Rachwalski przelobował bramkarza, jednak piłka wylądowała na poprzeczce.

Bardzo dziękujemy wszystkim kibicom za przybycie.

Cieszymy się również, że razem z gospodarzami dołożyliśmy swoją cegiełkę do zbiórki na operację Kubusia z Bliznego.

STATYSTYKI

Górnik: