kubaap

30.06.2021

RELACJA

Po trzech remisach z rzędu wracamy na zwycięskie tory.

Wygrywamy z Guzikówką Krosno 3-1. Nie był to dla nas łatwy mecz. Piłkarsko byliśmy lepsi, kreowaliśmy sytuacje ale brakowało szczęścia. W pierwszej połowie dwa razy obiliśmy poprzeczkę, najpierw w obramowanie trafił z dalszej odległości Rafał Żyłka, później po rzucie rożnym Sławek Glazar. Mimo to na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem. Kolejny raz w tym sezonie z rzutu wolnego piękną bramkę zdobywa Maciek Irzyk.

Po przerwie mieliśmy moment przestoju, czego efektem była bramka wyrównująca, strzelona po ładnej indywidualnej akcji zawodnika gości. Ta sytuacja trochę pobudziła nasz zespół, dzięki czemu wróciliśmy do kontrolowania spotkania. Jednak ponownie brakowało szczęścia, kolejne dwa razy obijamy poprzeczkę, raz z bliskiej odległości Kamil Rachwalski, potem centrostrzał Kuby Górniaka również ląduje na obramowaniu bramki. Jednak do samego końca staraliśmy się zdobyć upragnioną bramkę, co w samej końcówce nam się udało. Wrzutka Kacpra Zajdla, zgranie Krzyśka Kondoła do Sebastiana Laska, który z piątego metra pokonuje bramkarza. Jeszcze w ostatniej akcji meczu Kamil Ryba wykłada piłkę Rafałowi Żyłce, który fenomenalnym uderzeniem z dystansu ustala wynik meczu.

Przed nami ostatnie dwa mecze sezonu. Postaramy się zakończyć je zwycięsko.