LKS Wesoła Gospodarze

Dariusz Bober Kierownik drużyny
Tomasz Ostafiński Trener

03.10.2020

Tylko zwycięstwo interesowało Wesołą w tym spotkaniu, niestety stare błędy z poprzednich sezonów zostały powielone. Początek był nawet całkiem obiecujący, bo posiedliśmy lekką przewagę, ale już pierwszy wypad rywali Naszą prawą stroną zakończył się bramką, za moment mogło być już bardzo źle, ale tym razem szczęście było przy Nas. Gdy wydawało się, że zejdziemy na przerwie przegrywając Wojciech Dyrak pięknym strzałem wyrównał, a trzy minuty po antrakcie głową zagrał do Arkadiusza Lubasa a ten dość szczęśliwie ale jednak pokonał Węgrzyna. I gdy wydawało się, że mamy mecz pod kontrolą, rywale po kornerze wyrównali za spra1) Tesznera, który pozostawiony bez opieki strzałem głową wyrównał. Czary goryczy dopełnił Jarosław Prejsner, który strzałem z wolnego przy pomocy jednego z Naszych obrońców dał zwycięstwo przyjezdnym.

LKS Wesoła – Płomień Zmiennica 2:3 (1:1)

0:1 Bartosz Kielar (17)

1:1 Wojciech Dyrak (40 Arkadiusz Lubas)

2:1 Arkadiusz Lubas (48 Wojciech Dyrak)

2:2 Dawid Teszner (60 – głową)

2:3 Jarosław Prajsner (75 – wolny)

LKS Wesoła: Bartłomiej Karaś – Ireneusz Wnęk, Mariusz Drewniak, Piotr Wrona, Kamil Kozdraś (80 Damian Łukasiewicz), Eryk Karnas, Dominik Laska, Przemysław Draguła (50 Bartosz Kuśnierz), Arkadiusz Lubas, Dawid Karnas (70 Dawid Skiba), Wojciech Dyrak.

Płomień– Zbigniew Węgrzyn, Jarosław Prajsner, Mateusz Niemiec, Kacper Jurkiewicz, Marek Prajsner, Piotr Rachwał, Dawid Teszner, Krystian Pelczar, Bartosz Kielar, Adam Duduś, Piotr Duduś.