LKS Wesoła Gospodarze

Jerzy Pomykała Fizjoterapeuta
Tomasz Ostafiński Trener

03.10.2020

Fatalnie zaprezentował się Nasz zespół na inaugurację Klasy "A". Już w 6 minucie Kamil Osip sfaulował w polu karnym rywala i Dariusz Rachwał pokonał Eryka Karnasa. Do końca pierwszej połowy obserwowaliśmy haos i nie doczekaliśmy się żadnej klarownej okazji. Po przerwie nadal nic pozytywnego nie można było powiedzieć o grze którejkolwiek z drużyn, W 65 minucie jeden z rywali dotknął przypadkowo piłki w polu karnym i Wojciech Dyrak pewnie wykorzystał prezent pokonując z jedenastki bramkarza rywala. W 90 minucie powinniśmy przechylić szalę na własną korzyść, ale Arkadiusz Lubas nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem i mecz zakończył się podziałem punktów.

LKS Wesoła - LKS Golcowa 1:1 (0:1)

0:1 Dariusz rachwał (6 - karny)

1:1 Wojciech Dyrak (65 - karny)

Wesoła : Eryk Karnas - Kamil Osip (70 Dawid Karnas), Mariusz Drewniak, Damian Łukasiewicz, Kamil Kozdraś, Piotr Wrona, Dominik Laska, Dawid Skiba (55 Przemysław Draguła), Bartosz Kuśnierz, Arkadiusz Lubas, Wojciech Dyrak.

Golcowa : Sylwester Herbut - Damian Kozubek, Dariusz Rachwał (24 Krzysztof Rachwał), Robert Adam, Dariusz Pilch (60 Grzegorz Kiełbasa), Piotr Kurcoń, Adrian Herbut, Łukasz Gosztyła, Kamil Kijowski (28 Paweł Wójcik), Krystian Rachfał (70 Adam Rachwał),Wojciech Wiącek.