Orzeł Torki
Orzeł Torki

LKS-NIZINY

10.08.2014

Mecz rozpoczął się spokojnie. Po kilku groźnych akcjach drużyny z Torek nasza drużyna zaczęła grać bardziej do przodu i efekt był w 32', kiedy to Krystian Bytnar podał do Łukasza Kazieczko, a ten z ostrego kąta strzelił na bramkę. Druga połowa należała do gości. Groźne strzały paradami, którymi nie wstydziłby się bramkarz Premier League popisywał się Krzysztof Słupek. I tak wynik utrzymywał się do ok. 80'. Wtedy pomocnik Torek wbiegł w okolice 16m i strzelił na 1:1. Jakieś 7 min. później zawodnik z Torek zadał coś Niziniakom i z ok. 25m pięknym strzałem pokonał dobrze dysponowanego bramkarza. W ostatniej minucie mogła paść bramka na 2:2, ale w akcji sam na sam Waldemarowi Kobie podbiła się piłka i poleciała obok bramki.