rezerwa rezerwa

31.07.2014

Powrót na właściwe tory tak można podsumować dzisiejszy mecz. Dzisiaj z tyłu na cały mecz przytrafił się jeden błąd który doprowadził do rzutu karnego, jednak pewni obronił Mickiewicz. Z przodu praktycznie idealnie a mecz życia chyba zagrał Pietrowski popisując się zarówno w 1 jak i drugiej połowie hattrickiem. Przeciwnik nie postawił zbyt wysokich wymagań kilka pierwszych minut pokazał kto będzie dziś rządzić i dzielić na boisku, próba poderwania się drużyny NoName na początku drugiej połowy szybko została skarcona. Nie pozostaje nic innego jak z optymizmem patrzeć następny mecz. Wynik mógł być wyższy jednak 2 krotnie sama na sam nie strzelił Faken . Warto też dodać że po 3 meczach Nasza drużyna ma najmniej straconych bramek w lidze.