KS Szczepańcowa Gospodarze

Łukasz Wilk Trener

ksinfo

18.08.2014

Na inauguracje rundy jesiennej sezonu 2014/2015 klasy C, KS Szczepańcowa podjął Grodzisko Wietrzno. Naszą drużynę zasiliło kilka nowych twarzy a cześć z nich mieliśmy okazje oglądać w dzisiejszym meczu. Grodzisko również dokonało kilku wzmocnień (m.in. Mazur) i w tym sezonie na pewno będzie aspirowało do miejsca wyższego niż 9. Dlatego tez I kolejka rozgrywek zapowiadała się bardzo obiecująco.
Od pierwszych minut zaatakowało Grodzisko ale to KS mógł się cieszyć ze zdobytego gola. W 14 minucie Biały dośrodkował z okolic prawego rogu pola karnego a Kustroń pewnym strzałem pokonał bramkarza Grodziska. W pierwszej połowie, KS zagroził jeszcze strzałami Rymara w 32 minucie oraz Zuzaka przed gwizdkiem, które nie znalazły drogi do bramki. Niestety po rozpoczęciu drugiej połowy, w szeregi obronne KS-u wdarło się trochę rozluźnienia co w 49 minucie wykorzystał Mazur pokonując Borutę strzałem z pola karnego. Pozostała część drugiej polowa to zdecydowanie lepiej zorganizowana gra gości, którzy do rozgrywana piłki wykorzystywali swojego strzelca bramki. Gra KS-u pod względem organizacyjnym niestety przestała się układać i zdecydowanie więcej zagrożenia sprawiali goście. W tym miejscu należą się słowa uznania dla Radosława Boruty strzegącego bramki KS-u. W samej tylko drugiej połowie kilka razy uratował zespół od straty bramki. Jednak nie możemy zapomnieć o wysiłku całego zespołu i zdrowiu postawionym na boisku. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za grę i wywalczenie zdobyczy punktowej. Kibicom, którzy przygotowali oprawę meczowa dziękujemy i zapraszamy wszystkich do dopingowania drużyny w następnych meczach.