Nieznany zawodnik

Brak kar

adminwrzos

21.04.2018

Pierwsza połowa była bez wielkich emocji ale to drużyna gości starała się stwarzać sytuacje szukając bramki. Pierwszą bramkę przyjezdni zdobyli w 5 minucie obejmując prowadzenie. Kolejną bramkę drużyna gości zdobyła w 31 minucie podwyższając prowadzenie wynik 0:2. Wrzos również swojego szansę ake brakowało wykończenia żeby zdobyć bramkę.

Druga połowa spotkania to całkowita dominacja naszego zespołu, graliśmy piłką, aktywne były skrzydła, stwarzaliśmy sobie mnóstwo sytuacji do zdobycia bramki brakowało tylko skuteczności. Goście jak mieli okazję to próbowali wyprowadzać kontry ale nie stwarzali zagrożenia pod naszą bramką. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2 dla Hankówki. Na pewno cieszy fakt że dobrze wyglądała gra naszej drużyny szczególnie w drugiej połowie przejęta inicjatywa dużo gry piłką mnóstwo stworzonych sytuacji zabrakło jedynie skuteczności. Jeśli będziemy w kolejnych spotkaniach prezentować taką grę jak w tym meczu i do tego dołożymy skuteczność to na pewno będzie nas stać na walkę o punkty.