San Kłyżów Gospodarze

Witold Pietroniec Trener

Władkowski

02.08.2014

Jeziorak był trzecią drużyną która wiosna zagościła w Kłyżowie i trzecią która straciła punkty w ostatnich sekundach spotkania. Mecz chociaż przebiegał ze wskazaniem na San był jednak zacięty i nie musiał się zakończyć wygraną miejscowych. Kłyżowianie pudłowali w swoich dogodnych sytuacjach a gości zatrzymywał bardzo dobry tego dnia Sakowski który w końcówce meczu jeszcze przy stanie 0:0 dwukrotnie ratował drużynę gospodarzy przed strata bramki w tym w sytuacji sam na sam z Oźgą. W międzyczasie zawodnicy Sanu reklamowali zagranie ręka w polu karnym gości. I kiedy wydawało się ze bramki nie padną Madej sprytnie zagrał w polu karnym do Sagana a ten strzałem z około 10 metrów pokonał zasłoniętego bramkarza i zdobył swojego pierwszego gola w seniorskiej karierze! W doliczonym czasie gości strzałem głową dobił Klukowicz i po tej bramce zaprezentował charakterystyczne dla siebie salto.