Bogusław Żołnierz Kierownik drużyny
Ireneusz Nawloka Opieka medyczna

Patryk

20.08.2017
Piękny początek sezonu w Korzenicy. Mecz od samego początku przebiegał po naszej myśli,ciągle atakowaliśmy przeciwnika,już w 15 minucie meczu po faulu w polu karnym na bramkę z 11-stego metra zamienia Damian Gargala,nie ustępowalismy i bardziej zmotywowani atakowaliśmy dalej w 22 minucie po wrzutce Patryka Nawloki bramkę strzela Andrzej Piesiak. W 25 minucie po dośrodkowaniu Patryka Waszczeniuka piłkę do bramki pakuje Mariusz Kamień pięknym strzalem głową pod poprzeczkę,przy wyniku 3:0 gra na chwilę się uspokoiła ale już w 40 minucie po błędzie obrony Damian dochodzi do piłki i mocnym strzałem strzela swoją drugą bramkę w tym spotkaniu.Na przerwę schodziliśmy w świetnych humorach przy wyniku 4:0. Po przerwie goście nas zaskoczyli i już w 47 minucie strzelili bramkę na 4:1,ale to nas nie podłamało,a wrecz zmotywowało w 55 minucie do pustej bramki po zagraniu Andrzeja strzela Patryk Nawloka, chwilę później w 67 minucie tym razem pięknym prostopadłym podaniem popisał się Damian Gargala,a na bramkę zamienił je Patryk Nawloka strzałem po ziemi obok słupka, w 74 minucie po dośrodkowaniu Michała Paciona z rzutu rożnego padła bramka samobójcza po zagraniu piłki od pleców jednego z zawodników Zablotc. W 80 minucie pięknie przypieczętował wynik Andrzej Piesiak po rajdzie w polu karnym,mija 2 obrońców i bramkarza i pakuje piłkę do pustej bramki.  Cieszy dobre rozpoczęcie sezonu i pierwsze 3 punkty zdobyte w tym sezonie!