Widzów:
Nieznany zawodnik

Kibic89

16.09.2017

Pierwsza połowa była z lekką przewagą przyjezdnych, to rywal miał więcej okazji do zdobycia bramki oraz częściej atakował. Pierwszą bramkę tracimy na samym początku spotkania w 3 minucie po pechowej interwencji naszego bramkarza do piłki dopadł zawodnik przyjezdnych i skierował ją do siatki. Wrzos również miał swoje szanse ale brakowało wykończenia żeby pokonać bramkarza przyjezdnych. Kolejną bramkę tracimy w 20 minucie z rzutu różnego nie pilnowany zawodnik po strzale głową zdobywa bramkę. W pierwszej części meczu goście stworzyli sobie jeszcze kilka dobrych sytuacji ale żadnej nie zamienili na bramkę. Po pierwszej połowie wynik 0:2.

Druga połowa wyglądała zupełnie inaczej niż pierwsza, to nasz zespół prowadził grę, dobrze funkcjonowały skrzydła oraz środek, graliśmy piłką wymieniając mnóstwo podań, stwarzaliśmy sobie sytuację do zdobycia bramki ale brakowało szczęścia oraz skuteczności, przyjezdnych przed utratą bramki uratowała poprzeczka oraz słupek, również bramkarz gości ratował swoją drużynę od utraty bramki. Przyjezdni nastawili się na grę z kontry, czekali na okazję i wyprowadzali kontry ale nasz bramkarz był na posterunku z łatwością bronił strzały zawodników Dębowczanki. Podsumowując pierwsza połowa była z przewagą przyjezdnych, druga cześć spotkania pod dyktando naszej drużyny, graliśmy piłką, nasza gra mogła się podobać,  stwarzaliśmy mnóstwo okazji brakowało tylko szczęścia oraz skuteczności żeby uzyskać dobry rezultat.