LKS Wesoła Zadąbrowie - Pogoń-Sokół Lubaczów

Robert Tyrawski Trener

WESOŁAZADĄBROWIE

14.12.2014

W dniu 13.04.2014 r. Wesoła Zadąbrowie pokonała na własnym boisku drużynę Pogoni - Sokół Lubaczów 2:0. Drogę do bramki gości, podobnie jak w pierwszym spotkaniu w Lubaczowie, znaleźli najlepsi strzelcy Wesołej - Konrad Demski i Kamil Hołub. Pierwszy - wykorzystał zamieszanie pod bramką Łakomego, mocnym strzałem nie dając szans bramkarzowi, drugi - umieścił piłkę w pustej bramce po samotnym rajdzie od połowy boiska. Wszelkie ataki gości zatrzymywały się na pewnie grającej defensywie z Zadąbrowia, bądź świetnie interweniującym bramkarzu Wesołej. Zespół Roberta Tyrawskiego odnosi więc pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej, radząc sobie z kolejnymi problemami kadrowymi. W spotkaniu z Lubaczowem nie zagrali: Zięba (sprawy osobiste), Sobol (zawieszenie za czerwoną kartkę), Wach (kontuzja), G. Tyrawski (kontuzja), a także Lonc, Fujarowicz i Łoś, który prawdopodobnie nie zagra już w tym sezonie. Do drużyny z wyjazdu zagranicznego wrócił z kolei Konrad Demski. Wesoła przełamuje serię 5. spotkań bez zwycięstwa w lidze i odrabia część strat do reszty stawki. W tym momencie do sąsiednich drużyn tracimy kolejno: 1 pkt. - Czuwaj, 2 pkt. - Gniewczyna, Lubaczów, Morawsko, 4 pkt. - Kisielów-Pełnatycze, 5 pkt. - Piwoda, 6 pkt. - Grzęska.