LKS Wesoła Zadąbrowie Gospodarze

Dariusz Dubiel Trener

WESOŁAZADĄBROWIE

14.12.2014

W dniu 10.11.2013 r. Wesoła Zadąbrowie zremisowała na własnym stadionie z 4. drużyną ligi okręgowej - KS Wiązownica. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 58. minucie spotkania. Podanie od Bartłomieja Jarocha wykorzystał Rafał Wach, zdobywając 5. bramkę w sezonie. Goście wyrównali wynik meczu w 68. minucie. Dośrodkowanie Bogusława Sierżęgi z rzutu wolnego wykorzystał wprowadzony chwilę wcześniej Kamil Pruchnicki. Zdecydowanie bliżej zwycięstwa była jednak drużyna z Zadąbrowia, która dwukrotnie po strzałach Jarocha i Prymaszki trafiała w poprzeczkę bramki Michałowicza. Największe kontrowersje wzbudziły jednak dwie sytuacje w polu karnym zespołu z Wiązownicy. Dwukrotne zagranie piłki ręką obrońców z Wiązownicy nie skłoniło sędziego do podyktowania choćby jednego rzutu karnego dla gospodarzy. Wesoła Zadąbrowie wystąpiła w niedzielnym spotkaniu w dość eksperymentalnym zestawieniu. Na nowych pozycjach na boisku wystąpili K. Demski, Wach oraz Jaroch. W kadrze Wesołej zabrakło tym razem kontuzjowanego Mateusza Słowika. Mecz na ławce rezerwowej rozpoczął z kolei drugi strzelec Wesołej - Kamil Hołub. Pierwsze minuty w seniorskiej drużynie z Zadąbrowia zanotował Krzysztof Piś. Skazywany na porażkę zespół z Zadąbrowia zremisował z wyżej notowanym rywalem utrzymując 11. pozycję w ligowej tabeli. Przewaga nad strefą spadkową zmalała jednak do 3. punktów. KS Wiązownica także pozostał na zajmowanej przed meczem 4. pozycji w tabeli.