Unia Zaleska Wola Gospodarze

Tadeusz Tomaszewski Kierownik drużyny

Shemek Cruyff

29.08.2016

Na pierwszą połowę meczu Sanovia wyszła w następującym zestawieniu:

Na drugą zaś połowę skład uległ kilku zmianom, gdzie Jerzy Stefański zastąpił bardzo dobrze wywiązującego się z zadań środkowego pomocnika - Rafała Kożuszka wchodząc na lewą obronę a przesuwając tym samym Przemka Tomaszewskiego na środek pomocy, który w drugiej połowie wyręczył z zadań defensywnych Arka Buczkowskiego i tym samym kontrolował większość naszych ofensywnych akcji oraz sam dzielił podania i obsługiwał z niesamowitą skutecznością naszych skrzydłowych pomocników i napastników. W tym spotkaniu popularny Pcheła miał ogromny wpływ na prawie każde stworzone sytuacje.

Druga zmiana w meczu to wprowadzenie Jacka Tomaszewskiego za również wspaniale wychodzącego z założeń określających tym razem pozycję skrzydłowego -  Kacpra Durysa. Jacek bardzo często dogrywał piłki w wolne pole do napastników i przekątne na lewoskrzydłowego Michała Podgórskiego będąc również źródłem licznych okazji bramkowych. W 75 minucie nasz 26-ścio już letni wychowanek po świetnej akcji przed polem karnym ograł obrońcę i samemu sobie wypracowując dogodną sytuację do pokonania bramkarza aż ze stoickim spokojem uderzył mocno piłkę przy słupku bramki i zdobył swojego pierwszego gola dla naszej drużyny.

Skład ukształtowany w drugiej połowie: