Czesław Leśniak Trener
Grzegorz Kuchta Trener

Grzegorz Kuchta

15.08.2016

Pierwszy ligowy mecz już za nami. W niedzielę 14 sierpnia odbył się mecz z Cyrhla Krzczonów. Ostatnie dwa mecze z tą właśnie drużyną wygraliśmy co sprawiło, że do spotkania podeszliśmy bardzo spokojnie. Drużyna Cyrhli rozpoczęła mecz, piłka krążyła między zawodnikami, ale bez większych efektów. Obie drużyny grały na podobnym poziomie, żadna z nich nie odstawała umiejętnościami od drugiej. Pierwszą bramkę zdobywają gospodarze, zawodnik drużyny przeciwnej strzela z głowy umieszczając z dużym szczęściem piłkę w siatce. Do końca pierwszej połowy Cyrhla w ciągu 5 minuty strzela jeszcze dwa gole. Niestety nam udało się strzelić tylko jednego, a dokładniej sytuację sam na sam wykorzystał Dawid Klimczyk po podaniu od Mateusza Moskala. Pierwsza połowa kończy się wynik 3:1 dla Cyrhli. Druga część spotkania przebiegała w nerwowej atmosferze, staraliśmy się odrobić stracone bramki, ale w każdej akcji zabrakło trochę szczęścia. Każdy nasz strzał ocierał się o poprzeczkę, słupek tak jakby bramka Cyrhli była "zaczarowana". Cyrhla idąc za ciosem strzela, aż 3 bramki. Spotkanie kończy się wynikiem 6:1 dla Cyrhli Krzczonów. Miejmy nadzieję, że kolejny mecz zakonczymy z pierwszymi punktami w B klasie.