Widzów:

Brak kar

Grzegorz Kuchta

07.06.2016

W niedzielę odbył się kolejny a zarazem ostatni mecz tego sezonu a przeciwnikiem Cisów był Krzemień Jasienica. Cisy po pewnym awansie chcą pokazać swój charakter przed wejściem do B klasy.Krzemień Jasienica rozpoczyna spotkanie. Pierwsze minuty meczu należą do Cisów jednak przeciwnicy nie dają za wygraną tak łatwo. W końcu w 20 minucie następuje przełamanie, Sylwester Irzyk dostrzegł nie pilnowanego Michała Jończyka, który po pięknym podaniu od Sylwka pokonuje bramkarza. Tuż po pierwszej bramce Michał Jończyk przejmuje piłkę obrońcy Krzemienia i z 25 m.  oddaje cudowny strzał pod poprzeczkę i prowadzimy 2 : 0. Kilka minut później  Michał Jończyk zostaje sfaulowany w polu karnym, sędzia pokazuję rzut karny do którego podchodzi Dawid Klimczyk, który pewnie uderzając w prawy róg bramki podwyższa wynik. W pierwszej połowie oglądaliśmy jeszcze jednego gola dla Cisów po pięknym rajdzie lewą stroną boiska Krzysztof Golonka dośrodkowuje do Mateusza, który bez trudu głową umieszcza piłkę w siatce.

Druga połowa to dalsze atakowanie bramki Krzemienia. Dawid Klimczyk dostając piłkę od Michała Jończyka nie myli się i posyła piłkę po ziemi w stronę bramki, która wpada do siatki. Krzemień stara się zdobyć jakąkolwiek bramkę i w 70 minucie byli bardzo blisko jednak Grzegorz Kuchta zachowując zimną krew obronił strzał napastnika Krzemienia. . Cisy Harbutowice wygrywają to spotkanie 5:0. Mimo tak wysokiego wyniku nie należało ono do najłatwiejszych.

Pewnie wchodzimy do B Klasy. Zrobiliśmy wszystko jak należało w rundzie rewanżowej. Komplet punktów i tylko jedna stracona bramka mówią same za siebie. GRATULACJE CHŁOPAKI SERIE BBB JUŻ CZEKA :)