Marcin Czyrny

Utworzono:

11.04.2016

''Mecz wygrywa cała drużyna tak samo cała przegrywa. ''

Przedsmakiem sezonu były świetne występy naszych ulubieńców w meczach towarzyskich a przede wszystkim ostatni w którym Tęcza wygrała aż 9:3 pokonując drużynę z Młyn.
Po pierwszym meczu pozostaje jedynie gorycz porażki.
Na przegraną złożyło się kilka powodów.
Okrojony skład, trudne warunki atmosferyczne oraz lepiej przygotowany kondycyjnie rywal.
Pierwsza połowa nie zapowiadała porażki, wyrównana gra wiele strzałów na bramkę z obu stron.
W drugiej połowie gospodarze wykonali zmiany co wniosło świeżość drużynie, nam właśnie zabrakło tych zmian zmęczenie było widać gołym okiem.
W 57 minucie Gospodarze zaczęli ostrzał naszej bramki. Dobrymi interwencjami mógł pochwalić się nasz bramkarz ale to i tak było za mało aby zatrzymać rywala.
Tęczy w tym meczu brakowało szczęścia Oleh obijał kilkukrotnie słupki bramki przeciwnika, bezskutecznie.
Wierni kibice przybyli na mecz z przekonaniem że Tęcza zdobędzie trzy punkty, to co zobaczyli to z pewnością nie była Tęcza która rozgrywała mecze sparingowe.
Bądźmy dobrej myśli, że to była tylko jednorazowa wpadka a w kolejnym meczu nasi zawodnicy wrócą do formy z meczów przed sezonowych.
Czas zapomnieć o tym wyniku i skupić się na kolejnym meczu.