Bartłomiej Petyniak Trener
Wojciech Żukowski Drugi trener

Mikołaj Kopko

14.09.2015

Dobry, ale dodajmy wyrównany mecz w wykonaniu obu drużyn. Po 20min prowadziliśmy już 2:0, niestety potem straciliśmy bramkę i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:1. Jak to pięknie w przerwie meczu ujął Mariusz Paradysz (Maniek):

- Mieliśmy 4 sytuacje i mogliśmy strzelić 6 bramek :))

Rzeczywiście skuteczność trochę szwankowała, znakomite sytuacje do zdobycia bramek mieli Bartłomiej Petyniak (grający w tym meczu na pozycji napastnika) oraz Arek Olbrot. Ten pierwszy potrafił minąć na dosłownie 1m2 trzech rywali, żeby potem w 100% sytuacji trafić prosto w bramkarza.

Drugą połowę zaczęliśmy źle. W jednej z pierwszych akcji straciliśmy bramkę i było już tylko 2:2. Na szczęście potem strzelał już tylko ROTAR.

Na 3:2 po znakomitym zgraniu główką przez Bartka piłkę do siatki skierował Andrzej Kijanka.

Następnie bramkę "stadiony świata" zdobył, wprowadzony kilka minut wcześniej Dominik Blecharz, który to z około 20 metrów przelobował bramkarza gości.

Zwycięstwo przypieczętował Bartek. Rotar 5 Równe 2.