Nurt Potok Gospodarze

Maksymilian Adamski
Krystian Bal

06.09.2015

Po serii remisów gospodarze odnieśli przekonywujące zwycięstwo. W meczu z Krempną od początku do końca posiadali przewagę i dominowali na boisku. Strzelanie bramek rozpoczął w 17 minucie Gracjan Leszczyński, który skierował piłkę do siatki po dograniu Piotra Cyrulika. Ten sam zawodnik zaliczył drugie trafienie (dogrywał Andrzej Karamon). W 40 minucie groźnej kontuzji głowy doznał Mateusz Maciejowski. Został odwieziony do szpitala i czeka go operacja. W drugiej połowie trwały nadal ataki Nurtu. Z licznych sytuacji Potok zdobył jeszcze trzy bramki. Na 3:0 podwyższył Paweł Karamon po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Gracjana Leszczyńskiego. Następnie dublet ustrzelił Andrzej Karamon po zagraniach swego brata Pawła.

Cieszy dobra gra i niezła skuteczność naszych zawodników, martwi kontuzja Mateusza któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko.

Bramki:

1:0(17min.) - G.Leszczyński (asysta P.Cyrulik)

2:0(29min.) - G.Leszczyński (asysta A.Karamon)

3:0(57min.) - P.Karamon (asysta G.Leszczyński)

4:0(60min.) - A.Karamon (asysta P.Karamon)

5:0(86min.) - A.Karamon (asysta P.Karamon)

Nurt: P.Smyka - A.Jasiński, H.Bućko, T.Lisowski, M.Maciejowski(42` G.Janeczek) - P.Cyrulik(80` S.Komisarz), A.Karamon, P.Karamon, G.Leszczyński(65` M.Biedroń) - R.Malik(46` M.Szal), W.Kłosowicz(70` J.Pilat)

Żółta kartka: J.Pilat