LKS Wesoła Zadąbrowie Gospodarze

Dariusz Dubiel

WESOŁAZADĄBROWIE

14.12.2014

W dniu 06.10.2013 r. Wesoła Zadąbrowie różnicą czterech bramek pokonała na własnym boisku drużynę Czuwaju Przemyśl. Wynik spotkania w 31. minucie otworzył Rafał Wach. Kolejne dwie bramki padły łupem Konrada Demskiego, który zapisał na swoim koncie 10. i 11. bramkę w sezonie. Wynik spotkania ustalił, "naciskany" przez Hołuba, obrońca Czuwaju, umieszczając piłkę we własnej bramce. Wesoła zanotowała pierwsze zwycięstwo pod wodzą trenera Dariusza Dubiela (byłego zawodnika Czuwaju). W dalszym ciągu recepty na drużynę z Zadąbrowia nie znalazł z kolei trener przemyskiego Czuwaju Paweł Strzelecki (były trener Fenixa Leszno). W barwach Wesołej zabrakło tym razem, pauzującego za żółte kartki, Damiana Demskiego. Kilka minut na obronie rozegrał dotychczasowy bramkarz naszego zespołu - Kamil Lonc. Zwycięstwo z zasłużonym klubem z Przemyśla przesunęło naszą drużynę na 7. miejsce w tabeli. Czuwaj, mimo porażki w Zadąbrowiu, zdołał utrzymać 11. pozycję w ligowej tabeli.