Autor:

LKS Wesoła

Utworzono:

30.03.2020

Wygrywamy na trudnym terenie i zdobywamy kolejne 3pkt. Warunki do gry były fatalne, mocno prażące słońce i temperatura powyżej 30 stopni dawała się mocno we znaki obu ekipom. Dzięki tej wygranej i porażki naszego sąsiada już na 2 kolejki przed końcem pieczętujemy pierwszy historyczny awans do wyższej klasy rozgrywkowej....

11.Patryk Pilecki

Pierwsza połowa to badanie przeciwnika, który trzeba przyznać iż miał więcej z gry i częściej gościł na naszej połowie. Miejscowi mieli kilka stałych fragmentów, rzutów wolnych, rożnych które siały niepewność o końcowy wynik. Lecz na szczęście dla nas nic z tego nie wynikało. My także stworzyli sobie kilka dogodnych okazji na objęcie prowadzenia, ale brakowało szczęścia albo wykończenia. Do przerwy bezbramkowy remis.

Widowisko rozpoczęło się dopiero w 2 części. Najpierw Krzysiu Wójcik puścił w bój Arkadiusz Lubasa, który pokonał bezradnego bramkarza gospodarzy. Następnie w miejsce strzelca gola na placu gry melduje się Marcin Dąbrowski który dał bardzo dobrą zmianę. Po zagraniu naszego kapitana na 2-0 podwyższa właśnie świeżo wprowadzony. Te 2 ciosy jednak Głęboczan nie załamały, lewa strona przeprowadzili oskrzydlającą akcje po której zdobyli bramkę kontaktową. Wynik stał się niepewny, w ten czas zadajemy kolejny cios. Autorem Witold Drewniak który, sam sobie wypracował sytuację. Miejscowi jednak nadal ambitnie walczyli o swoje. Ostatnie trafienie to zagranie Witka długiej piłki w kierunku bramki przeciwnika, i gdy się wydawało iż padnie łupem bramkarza dopada do niej Marcin Dąbrowski który poszedł "do końca" i lobuje golkipera. Wtedy stało się jasne iż punkty raczej pojadą do Wesołej.

W trakcie i po meczu dochodziły do nas wiadomości z Niebocka iż miejscowi prowadzą i wygrali. Oznaczało to jedno MAMY JUŻ DZIŚ HISTORYCZNY AWANS. BRAWO PANOWIE ZA WALKĘ I ZAANGAŻOWANIE.Co prawda sezon się jeszcze nie skończył pozostało jeszcze 2 mecze z Milczą i Golcową w których będziemy walczyć jak nasze moto ze strony

"ZAWSZE KU ZWYCIĘSTWU".........B klasa w Wesołej :-)